sneznoe.com

Як розкішно жити на 30 м² 10 порад архітектора, що проживає в крихітній квартирі.Як розкішно жити на 30 м² 10 порад архітектора, що проживає в крихітній квартирі. / Дизайн

Якщо ти не можеш похвалитися просторими апартаментами, це ще не означає, що інтер'єр твоєї скромною обителі не може бути предметом захоплення гостей. Приголомшує не величезна житлоплощу, а креативність і продуманість кожної деталі.

Як перетворити крихітну квартиру в привабливе і зручне житло? Редакція "Так просто!" знає як мінімум 10 таких прийомів.

зонування квартири

10 безцінних рад

 1. Знеси зайві стіни
  Безпрограшний варіант в маленьких квартирах - це зонування. Простір розширюють за рахунок знесення стін і об'єднання декількох кімнат в одну велику.

  Поділяють приміщення на зони за допомогою різних предметів меблів, перегородок, текстилю.

 2. Використовуй весь простір від підлоги до стелі
  Така стіна з полиць дасть багато додаткового місця для зберігання різноманітних речей. Для маленької квартири це важливо, адже кожен сантиметр буде використовуватися раціонально.

  Здається, що така затія обійдеться дорого, але насправді робота тесляра і матеріали не так затратні, як покупка готового шафи або вбудованих меблів.

 3. Перетвори комору в робоче місце
  Затишний домашній офіс можна влаштувати в коморі.Можливо, саме тут, працюючи в комфорті, ти заробиш на більш простору квартиру.

 4. перегородки
  Зонуючи житлоплощу, найчастіше використовують перегородки. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів. Скло, дерево, гіпсокартон користуються найбільшою популярністю.

  Особливо добре розміщувати перегородки біля ліжка.

 5. гардероб
  Шафи дуже громіздкі і дорогі. Існує багато цікавих способів зберігання речей. Мобільні стелажі і комоди - економна альтернатива.

  Багато з таких відкритих систем зберігання легко і швидко можна зробити своїми руками.

 6. Вибери правильну меблі
  для дизайну маленької квартири важливо візуально розширити простір. Нині популярна прозорі меблі прекрасно виконує цю функцію. Вона ненав'язлива і буквально розчиняється в кімнаті. Завдяки цьому в зонувати приміщення не виникає нагромадження і захаращеності.

 7. Сховай ліжко
  Спальне місце можна приховати за легкими шторами.

  Затишний куточок для двох!

 8. висячі сади
  Підвісні модулі збережуть більше місця на столах і полицях, а зелень освіжить кімнату.

  Виглядають такі квіткові горщики дуже стильно і оригінально.

 9. задіюй підвіконня
  Чи не перетворюй підвіконня в місце, де припадають пилом дрібнички і стоять квіти. Адже це потенційна барна стійка, робочий стіл, додаткова кухонні поверхню, а якщо дозволяє розмір і висота - затишний диванчик.

 10. повісь телевізор
  Ми звикли ставити телевізор на окрему тумбу, і це велика помилка, особливо в інтер'єрі маленької квартири. Вмонтують плазму в стіну або посеред стелажа.

Створення інтер'єру для маленької квартири вимагає уваги до найдрібніших деталей і, звичайно ж, трохи твоєї любові. Поділися цими трюками з друзями в соціальних мережах!