sneznoe.com

Найдавніша зороастрійська система допоможе відкрити всі таємниці твоєї доліНайдавніша зороастрійська система допоможе відкрити всі таємниці твоєї долі / Гороскоп

Кожна людина в тій чи іншій мірі прагне до самопізнання. І в цих пошуках нам часто допомагає астрологія і різні її течії. Сьогодні ми поговоримо про найдавнішої з таких систем - зороастрійської. Вона показує людині його тотемна тварина.

Це допомагає не тільки визначити характер за датою народження, Але і відкрити таємниці долі. Людині, народженому в той чи інший рік, тотем підкаже, що і як потрібно робити, допоможе знайти його призначення.

Тотемна тварина визначається за роком народження. Ось тільки якщо за східним календарем рік твого тваринного настає раз в 12 років, то зороастрийский тотем змінюється раз в 32 роки. І сьогодні редакція "Так просто!" повідає тобі, під знаком якої тварини ти народився і що говорить з цього приводу гороскоп.

Зороастрійський гороскоп

Ця таблиця допоможе визначити, яке у тебе тотемна тварина. Важливе уточнення: в цій системі кожному тотему протистоїть свій антитотем - це ті спокуси, які можуть чекати людину на шляху, і то, піддавшись чому, людина зійде зі свого шляху. Ну що, ти вирахував свій тотем? Тоді давай дізнаємося, що ж це означає.

 1. Олень з золотими рогами (1938, 1970, 2002)
  Олень - це в першу чергу знак харизми.Це харизма одинаки, прокладає нові шляхи. Людям цього року народження дарована здатність розпізнавати зло і бачити людей наскрізь. Тотем Оленя припускає прагнення до чогось більшого, гордість, бажання створювати нове і вести за собою інших.

  Істинний шлях Оленя - зберігати в своїй душі світло і чистоту, завжди протистояти злу. Чим менше людина буде сумніватися і озиратися назад, тим краще.

  Антитотем Оленя - холодну бажання руйнувати все і пригнічувати інших. Той, хто йде цим шляхом втрачає ясність думок, стає черствим і вічно незадоволеним всім навколо.

  © DepositPhotos

 2. Гірський баран (1939, 1971, 2003)
  Народжені під знаком Барана знаходяться під особливим контролем своїх предків. Тотем передбачає, що люди наділені внутрішнім спокій, прагненням бути з усіма в якійсь справі, слухняністю. Незважаючи на внутрішнє смирення і спокій, люди цього тотема наділені надзвичайною активністю. Для них найважливіше в житті - це сім'я і родинні зв'язки.

  Антитотем Барана пов'язаний з панікерством, страхом і відривом від традицій. Барана губить впертість замість миролюбності і одержимість думкою про перевагу.

  © DepositPhotos

 3. Мангуст (1940, 1972, 2004)
  Тотем Мангуст - це символ творить і творить.Люди, пов'язані з цим тотемом, швидко реагують на зміни, вони непередбачувані і досить різання. Їх відвертість вражає всіх, вони не будуть приховувати свої думки і вже тим більше не підуть пліткувати за спиною. Шлях Мангуста - це творчість.

  Антитотем Мангуста - це тупість, безпорадність і брехня. Той, хто йде по такому шляху буде породжувати тільки тьму.

 4. Білий вовк (1941, 1973, 2005)
  Люди, народжені під цим знаком, дуже активні. Вони люблять ризикувати, не бояться ніяких небезпек. Вовки - мандрівники, вони шукають пригод і не можуть залишатися на одному місці. Тотем дарує людині надзвичайну силу духу і можливість виживання в екстремальних умовах. Шлях Вовка - це шлях справедливості. Він вишукує будь-яку несправедливість і карає її.

  Антитотем Вовка - потреба ламати все навколо і глумитися над оточуючими. Лінь і боягузтво - найбільші вороги цього тотема.

  © DepositPhotos

 5. Лелека (1942, 1974, 2006)
  Лелеки - це пілігрими, які дуже прив'язані до сім'ї, як би дивно це не звучало. Вони люблять літати далеко, але їх тягне до свого гнізда. Звиклі завжди розраховувати тільки на свої сили, вони дуже стійкі особистості. Їм складно вписатися в суспільство, їх внутрішній світ для них набагато цікавіше.

  Антитотем Лелеки проявляється в нехтуванні до рідного дому і до своїх дітей.

  © DepositPhotos

 6. Павук (1943, 1975, 2007)
  Це люди, які не можуть жити на самоті, у них повинен бути свій клан. Тотем Павука передбачає повільність і гармонійність, а ще чутливість і величезний творчий потенціал. Вони скромні і тихі, але об'єднують навколо себе людей.

  Антитотем Павука проявляється в зайвому авантюризмі і стандартному мисленні. А ще часто в банальному невмінні стежити за здоров'ям.

  © DepositPhotos

 7. Вже (1944, 1976, 2008)
  Вужі володіють великими таємницями гармонії світу, а ще здатністю очищати карму. Люди ці часто бувають беззахисні, особливо в часи змін. Їм досить складно підлаштуватися під обставини. Вони мають дуже гнучким розумом, якимось філософським поглядом на життя, а ще вони наполегливі і завжди домагаються своїх цілей.

  Антитотем Ужа - відсутність гнучкості, розхлябаність і інфантильність.

 8. Бобер (1945, 1977, 2009)
  Бобер у зороастрійців був священною твариною. Тисяча людських життів не могла компенсувати вбивство одного бобра. Символ Бобра - це гармонія, краса і любов. Такі люди ніколи не будуть сумувати, вони будуть щось міняти, покращувати, але тільки не нити.У працьовитості їм немає рівних, а ще в акуратності, гостинність і твердості переконань. Це люди практичні і господарські.

  Антитотем Бобра - неохайність. Це людина, яка не дорожить сімейними цінностями і легковажно змінює принципам.

  © DepositPhotos

 9. Черепаха (1946 1978, 2010)
  Ці люди часто потайливі, вони повільно, але впевнено йдуть по життю. У них є життєва мета, до якої вони і йдуть, не сходячи з наміченого шляху. У них хороша пам'ять, через що вони можуть бути трохи надокучливими, повертаючись до одного й того ж постійно. Їх вища мета - пізнання світу і гармонія з природою.

  Антитотем - нервозність і істеричність. Такі люди легко потрапляють під вплив інших.

  © DepositPhotos

 10. Сорока (1947 1979, 2011)
  Народжені в рік Сороки - це найбільші хитруни. Вони можуть розплутати будь-які підступи і інтриги миттєво. А ще їм немає рівних в створенні власних інтриг. Такі люди багатозадачні і дуже спритні. Їхній шлях - це гра в ім'я справедливості.

  Антитотем Сороки - жахлива балакучість і невміння зберігати таємниці.

  © DepositPhotos

 11. Білка (1948, 1980, 2012)
  Для Білок життя припасла на один шлях більше. Це може бути Білка, що бігає по Древа Життя, або ж білка в колесі, яка повністю залежна від обставин.Часто ці люди дуже господарські, вони швидко справляються з будь-якими завданнями. Це ті ще трудоголіки, які без роботи не мислять життя. Вони будуть працювати і на роботі, і вдома. Для них важлива міцна сім'я.

  Антитотем Білки - дріб'язковість, повільність і, звичайно ж, лінь.

  © DepositPhotos

 12. Ворон (1949, 1981, 2013)
  Непередбачуваний характер і неординарна доля - ось що можна сказати про ворон. Вони люблять жити виключно в своє задоволення, не командуючи іншими, але і не підкоряючись нікому. Часто такі люди можуть "наврочити", тоді їх слова в точності збудуться. Для них важливіше за все свобода і можливість подорожувати. Сім'єю якщо і обзаводяться, то пізно.

  Антитотем Ворона робить людину слабкою, здатним підлабузнюватися і жити на чужі подачки.

  © DepositPhotos

 13. Півень (1950, 1982, 2014 року)
  Зороастрійський Півень - це воїн. Йому потрібно щось реформувати, змінювати і керувати. Такі люди піднімають революції. Їм властиво бути лицарями: нещадні, чесні і рішучі. Вони завжди сповнені енергії і планів. Їм потрібно все і відразу, вони хочуть світ змінити, а ще обзавестися сім'єю.

  Антитотем Півня - інфантильність і солодкуватість. Такі люди дуже ліниві, боягузливі і безпорадні. Навіть з вигляду нагадують мокру курку.

  © DepositPhotos

 14. Тур (1951, 1983, 2015)
  У народжених під цим знаком душа дитини, їм завжди потрібна турбота і опіка. Тур - ідеаліст по натурі, він м'який і податливий, ранимий. Але за цією ранимою прихована сила і бажання захищати своїх близьких до останньої краплі крові. Це дуже добрі люди.

  Антитотем Тура в нервозності і злостивості.

  © DepositPhotos

 15. Борсук (1952, 1984, 2016)
  Символ Борсука - багатство. З Барсуков виходять дуже дбайливі і ощадливі господарі. Вони намагаються на благо дому та сім'ї. У них завжди є запаси, тому злидні їм не загрожує. У Барсуков завжди є своя система, яку вони ретельно вибудовують. Їм не подобається ділитися сокровенним з людьми, навіть з найближчими.

  Антитотем Борсука - безтурботність, задерикуватість і жадібність.

  © DepositPhotos

 16. Верблюд (1953, 1985 2017)
  Витривалі і скромні люди. Вони вміють задовольнятися малим, їм притаманний аскетизм. Ці люди вкрай недовірливі і завжди чекають найгіршого. Є у них дивна риса: чим більше Верблюд любить людину, тим сильніше його шпиняет. Такий ось захисний механізм. Ці люди різання, знають собі ціну. За пихатість і різкістю ховається дуже надійна людина, на якого завжди можна покластися.

  Антитотем Верблюда передбачає святенництво і сюсюкання, а також жорстокість і брехливість.

  © DepositPhotos

 17. Їжак (1954, 1986, 2018)
  Єжи дуже непередбачувані, вони метушливі і володіють непростим характером. Вони допитливі і люблять чіплятися до деталей. Але, незважаючи на це, вони дуже постійні і вірні. Єжи покликані перемогти темряву, проколів її своїми шипами.

  Антитотем їжака передбачає боягузтво, брехня і здатність робити капості. Виявляється, коли людина стає нерозбірливий в зв'язках.

  © DepositPhotos

 18. Лань (1955, 1987, 2019)
  Як і тотемна тварина, ці люди граціозні, витончені і аристократичні. Їх манери і мова заворожують. Це романтична натура з ідеалістичними поглядами на життя. Лані - творчі натури, люблять мистецтво, танці та балет. У жінок вплив тотема проявляється куди сильніше, ніж в чоловіків.

  Антитотем Лані - грубість, різкість і уїдливість.

  © DepositPhotos

 19. Слон (1956, 1988, 2020)
  Це люди, яких неможливо вивести з себе. Вони повільні і вирішуються на щось дуже довго, але, прийнявши рішення, вони від своєї мети вже не відступлять. Вони працелюбні і будуть працювати, скільки знадобиться, але на своєму шляху нікого не потерплять. Вони консерватори, для них важливі традиції. Сім'я і домашнє вогнище для них понад усе.

  Антитотем Слона - хирляві, метушливі, балакучі і брехливі люди. Вони боязкі і завдають великої шкоди нишком.

  © DepositPhotos

 20. Кінь (1957, 1989, 2021)
  Це коваль свого щастя: чесний, відважний і дужий. Ці люди активні, люблять спорт і прагнуть досягти атлетичної статури. Всіма силами захищають справедливість, дуже романтичні.

  Антитотем Коня - боягузтво і зневага обов'язками.

  © DepositPhotos

 21. Гепард (1958, 1990, 2 022)
  Це справжні воїни. Їх захоплює битва, вони прагнуть до подолання небезпек, люблять битися. Їм властива агресія і різкість, а ще небажання відступати. Вони завжди готові захищати сім'ю і друзів, незважаючи ні на що.

  Антитотем Гепарда - боягузтво, підлість, підступність, жадібність і слабкість.

  © DepositPhotos

 22. Павич (1959, 1991, 2023)
  Це багатоликі і веселі люди. У різних обставинах вони можуть бути різними. Павичі талановиті, і всіма силами намагаються цей талант проявити. Вони не перестають дивувати оточуючих і отримують від цього задоволення.

  Антитотем Павлина - сірість.

  © DepositPhotos

 23. Лебідь (1960, 1992, 2024)
  Лебідь - символ надії. Ці дуже світлі люди, вони випромінюють добро і ніжність. Вони безкорисливі, але горді. Для них не важливі матеріальні блага, вони чекають дива. Для цих людей важливий внутрішній світ, набагато важливіше всього іншого. Ще ці люди дуже вірні, для них важливо знайти свою єдину любов.

  Антитотем Лебедя - жадібність і концентрація на матеріальних благах.

  © DepositPhotos

 24. Рись (1961, 1993, 2025)
  Це сильні, але м'які люди. Вони досить непередбачувані: можуть проявити себе різко і раптово. З них виходять непогані лідери, але часто Рисі без причин чіпляються до інших. Це добрі люди, просто дуже вимогливі.

  Антитотем Рисі - святенництво і боязкість.

  © DepositPhotos

 25. Осел (1962, 1994, 2026)
  Осел - символ надійності. Ці люди працьовиті, витривалі й терплячі. Таких миролюбних і добрих людей ще потрібно пошукати. Вони скромні й урівноважені. Ніякої імпульсивності, тільки виважені рішення. Однак, коли вони опиняються в центрі конфлікту, можуть ставати впертими.

  Антитотем Осла - настирливість і дріб'язковість.

  © DepositPhotos

 26. Білий ведмідь (1963, 1995, 2027)
  У людини з тотемом Білого Ведмедя строгий і в чомусь навіть лицарський характер. Це сміливі і щедрі люди. Вони готові поділитися останнім, а ще вони вміють заробляти. Ведмеді амбітні, але ніколи не кидають слів на вітер. Вони непередбачувані і можуть втілити в життя будь-які, навіть самі божевільні, ідеї.

  Антитотем - нахабство і занудство.

  © DepositPhotos

 27. Орел (1932, 1964, 1996)
  Ці люди не уявляють себе поза колективом.Вони здатні на жертву заради спільної справи. Орли - захисники, для них немає перешкод або перешкод. Вони досить аскетичні.

  Антитотем Орла - злочинність і метушливість.

  © DepositPhotos

 28. Лисиця (1933, 1965, 1997)
  У рік Лисиці народжуються люди з дуже загадковими і дивними долями, часто непростими. Це спритні, тямущі і хитрі люди. Вони вміють чути інтриги, ніколи не лізуть на рожен, дуже обережні і навіть боязкі. Вони не переносять тупості і чванливості.

  Антитотем Лисиці - жадібність і тупість.

  © DepositPhotos

 29. Дельфін (1934, 1966, 1998)
  Найкрасивіший з усіх тотемів. Люди під заступництвом Дельфіна дуже мудрі. Вони ідеалісти, здатні надихати інших. Дельфіни вірні свої ідеям до кінця. Схильні до філософії і миротворчості. Їх призначення - допомога іншим. Вони рятівники, саме вони змушують вірити, що для людства ще не все втрачено.

  Антитотем - злостивість і мстивість.

  © DepositPhotos

 30. Вепр (1935, 1967, 1999)
  Це безстрашні люди. Вони завжди готові дати відсіч ворогу, прагнуть бути лідерами і вести за собою інших. Вепри дуже мінливі: коли у них є мета, вони йдуть до неї з усією наполегливістю, але як тільки вона буде досягнута, Вепр впаде в апатію.

  Антитотем - жадкость і підступність.

  © DepositPhotos

 31. Філін (1936, 1968, 2000)
  Ці люди дуже потайливі, схильні до містицизму. Вони живуть дуже самітницької життям, не підпускаючи до себе інших. У них свій графік життя. Життя цих людей може бути пов'язана з вищими силами.

  Антитотем Філіна - мстивість і нахабство.

  © DepositPhotos

 32. Сокіл (1937, 1969, 2001)
  Народжені під знаком Сокола - люди високого польоту. Саме вони можуть досягти великих успіхів. Вони хоробрі, відважні, але в чомусь одержимі. Часто можуть потурати своїм примхам. Їм потрібен мудрий наставник, але диктаторства над собою вони не терплять.

  Антитотем - сварка і крикливість.

  © DepositPhotos

Рік народження грає величезне значення в нашій долі, по ньому можна навіть визначити свою карму. І, як виявилося, відшукати свій тотем. Сподіваємося, цей незвичайний гороскоп допоміг тобі відкрити таємницю свого призначення і трохи розібратися в собі.

Пам'ятай, що ти необов'язково наділений рисами свого тотема і повністю повинен відповідати йому, але у тотемного тваринного завжди можна черпати мудрість і просити поради.

А хто ти по зороастрийскому календарем? Чи все у тебе зійшлося? Поділися з нами в коментарях!