sneznoe.com

Олена Ваєнга уклала парі зі своїм директором і схудла на 15 кілограмів!Олена Ваєнга уклала парі зі своїм директором і схудла на 15 кілограмів! /  дієта

Шанувальники популярної естрадної співачки Олени Ваєнги буквально засипають жінку компліментами в Instagram. Справа в тому, що напередодні красуня порадувала передплатників своїм перетворенням: вона схудла на цілих 15 кілограмів, а також радикально змінила імідж.

На останніх знімках співачка вбралася в еротичний пеньюар, який вигідно підкреслює її спокусливу фігуру.

Шанувальники пишуть хвалебні оди Ваєнга: "Ні, не можна бути красивою такою!", "Красива, офігенна, неповторна, схожа ні на кого Ваєнга!", "Обожнюю Ваша творчість, Вас і ваш Instagram!", "Олена, немає слів, як хороша! "

Але мало хто знає, що саме вплинуло на такі радикальні зміни в зовнішності співачки. Справа в тому, що під час вагітності Олена сильно додала у вазі. Чоловік Ваєнги якось натякнув їй, що не завадило б позбутися зайвих кілограмів. Але більш сильним поштовхом до схуднення стало грошове парі з власним директором!

Як схуднути після пологів

Олена стверджує, що втрата великої грошової суми може змусити кого завгодно відмовитися від зайвої порції калорійної їжі.

Але є кілька важливих нюансів: "По-перше, віддати гроші тому, з ким ти сперечаєшся, потрібно відразу після укладення парі. Виграєш - забереш.По-друге, сперечатися потрібно не з жалісливим приятелем, а з людиною, який точно не поверне заставу в разі твого програшу.

А по-третє, на кону повинна стояти дійсно солідна, а не символічна сума, щоб не було спокуси сказати собі: "Так гори воно синім полум'ям, не шкода!"

Коли рука потягнеться до тістечку, просто уяви, у скільки воно тобі може обійтися, і солодкого відразу расхочется ".

Скинути зайву вагу Олені допомогла програма, яку спеціально для неї розробили співробітники одного з медичних центрів. Ось найголовніші її аксіоми:

  1. Періодично потрібно робити розвантажувальні дні (Олена воліє раз на місяць 3-4 дня харчуватися тертими яблуками, морквою і сиром).
  2. Необхідно обмежити вживання солодощів і жирних продуктів.
  3. Варто зменшити порції вживання їжі (замість 300 грамів їжі Олена з'їдає 150).
  4. Харчуватися слід фруктами, овочами, морепродуктами, нежирним м'ясом і кисломолочними продуктами.
  5. Також бажано не забувати про фізичні навантаження: нескладні домашні вправи допоможуть підтримати м'язи і шкіру тіла в тонусі.

Завдяки цій простій програмі для схуднення Олені Ваєнга вдалося скинути цілих 15 кілограмів без стресів і зривів.Безсумнівно, директор співачки зазнав поразки, програвши велику грошову суму.

Для настрою давай послухаємо разом, як старше покоління з завмиранням серця співає одну з найпопулярніших пісень Олени Ваєнги.

Наша редакція бажає всім худне поставити собі за мету і стрімко йти до неї!