sneznoe.com

Приголомшливий рецепт домашнього морозива зі смаком радянського пломбіру. Фантастично смачно!Приголомшливий рецепт домашнього морозива зі смаком радянського пломбіру. Фантастично смачно! / Десерти

В СРСР пломбір готувався згідно ГОСТів: виключно з цільного молока і жирних вершків, найсвіжіших яєць, загустителем служив натуральний желатин або агар-агар. Замінювати вершкове масло рослинним спредом було немислимо, втім, як і додавати будь б то не було консерванти або відступати від класичної рецептури.

Але епоха легендарного радянського морозива закінчилася. Якщо ти сумуєш за пломбіру за 20 копійок, то ця стаття для тебе. У ній розказано, як можна приготувати домашнє морозиво зі смаком справжнього радянського пломбіру!

Морозиво зі смаком радянського пломбіру

складові

 • 2 ст. цукру
 • 1 л молока
 • 100 г вершкового масла
 • 1 ч. Л. крохмалю
 • 5 яєчних жовтків

приготування

 1. Підігрій молоко і опусти в нього вершкове масло. Доведи до кипіння.

 2. В іншій ємності змішай цукор, крохмаль і жовтки. Перемішати і розітри до отримання однорідної маси.

 3. Додай в цю суміш трохи молока. У тебе повинна вийти маса, схожа за консистенцією на сметану.

 4. Коли молоко закипить, даси туди тонкою цівкою жовткова масу, не забуваючи постійно помішувати.

 5. Доведи до кипіння. Потім зніми каструлю з вогню і постав її в холодну воду.Постійно помішуй цю масу, поки вона не охолоне і не стане теплою.

 6. Залиш морозиво до повного охолодження, не забуваючи періодично помішувати. Потім розлий його по формам і поклади в морозилку для заморозки.

Тепер ти можеш сам приготувати домашній пломбір, Яка не відрізнити за смаком від легендарного радянського. Приготуй його своїм дітям, щоб вони спробували, яким має бути справжнє морозиво!

Розкажи своїм друзям рецепт цього морозива, вони ж напевно теж нудьгують за радянським пломбіру!