sneznoe.com

Плавлені сирки більше не купувала ні разу! Незворушно готую за цим рецептом будинку.Плавлені сирки більше не купувала ні разу! Незворушно готую за цим рецептом будинку. /  Лайфхак

Багато хто знає про те, що плавлений сир можна приготувати в домашніх умовах, проте лінь, брак часу або просто небажання провести на кухні пару годин дуже багатьох позбавляє можливості спробувати щось по-справжньому смачне. Звичайно, набагато простіше піти в супермаркет і вибрати плавлений сир на прилавку.

Однак не всë так гладко: начебто і дата виготовлення недавня, і запах непоганий, але відкушуєш шматочок - куди там до домашнього сиру! Абсолютно два різні продукти! А який смак, який аромат у сиру, приготованого в домашніх умовах ... Не полінуйся - і ти дізнаєшся, яким повинен бути справжній плавлений сир!

Домашній плавлений сир

складові

  • 0,5 кг сиру
  • 1 ч. Л. соди
  • сіль, спеції, зелень (за смаком)

приготування

  1. Висип сир і соду в невелику каструльку і постав її на водяну баню.
  2. Розімни сир, щоб не було грудок і щоб він добре перемішався з содою.
  3. Коли сир потроху почне плавитися і ставати однорідним - постійно його помішуй, щоб не пристав до дна каструлі. Тримай сир на вогні до тих пір, поки він не стане зовсім рідким і у від нього не пройде характерний кислий запах.
  4. Коли сир перетвориться в щільну рідина молочного кольору, то, не знімаючи сир з водяної бані, додай в нього сіль, спеції і зелень за смаком.
  5. Потримай на вогні ще хвилин 10, а потім переливають в формочку для застигання і перетягни в холодильник.

Такий сир зберігається як і сир, близько 5 днів.

Домашній плавлений сир дійсно варто того, щоб насолодитися його відмінним смаком хоча б раз в житті. Якщо твої друзі цінують здорове харчування - поділися з ними цим рецептом!