sneznoe.com

Тепер я не боюся змій! І ще 10 Лайфхак, які можуть врятувати життя.Тепер я не боюся змій! І ще 10 Лайфхак, які можуть врятувати життя. / побут

Щодня нам потрібно приймати безліч рішень. Однак, небезпечні ситуації, Коли ми можемо втратити контроль і самовладання. Тому редакція "Так просто!" зібрала найкорисніші трюки, які можуть врятувати твоє життя.

життєві поради

 1. Як відрізнити отруйну змію
  Краще зовсім уникати зустрічі з плазунами і не потрапляти їм на очі. Але все ж варто знати деякі відмінності отруйних змій від нешкідливих. У небезпечних представників плазунів на черевній стороні можна виявити хвіст, вкритий нероздвоєними лусочками.

  Зіниці у отруйних змій схожі на котячі, у нешкідливих - круглі. Якщо дивитися на отруйну змію зверху, ти виявиш помітний перехід між головою і шиєю.

 2. Як уникнути ДТП на дорозі?
  Якщо назустріч виїхав автомобіль, який намагається вийти на обгін і не може завершити маневр, не варто витрачати час на звукові сигнали! Вмикай поворотник і виїжджай на узбіччя. Обов'язково попередь водія, це допоможе уникнути зіткнення за межами дороги.
 3. Що робити при колотої рани
  Перше про що потрібно пам'ятати - ні в якому разі не можна витягати з рани ніж або інший колючий предмет.У цей момент він грає роль бар'єра, зупиняючи кровотечу. Замість того, щоб витягати ніж, слід постаратися зменшити кровотеча до прибуття медпрацівника.
 4. Якщо тобі стало погано на вулиці
  Психологи рекомендують в цьому випадку звертатися по медичну допомогу не до натовпу перехожих, а до окремої людини. Коли волають про допомогу до всіх відразу, спрацьовує ефект "розсіяною відповідальності": люди думають, що хтось інший нехай допоможе.
 5. Що робити при пожежі
  У разі пожежі необхідно уникнути контакту легких з отруйними парами. Потрібно максимально низько опуститися до підлоги і пересуватися таким чином по всій території пожежі.
 6. Чарівна заначка
  Цей лайфхак стане в нагоді тим, хто часто подорожує. Розділи гроші, які ти береш з собою, на кілька частин і заховай їх у різних місцях, наприклад, в чохол телефону. Якщо раптом у тебе витягнуть гаманець, ти не залишишся без грошей в чужому місті.

  Також психологи радять тим, хто вирушає в країни з підвищеною злочинністю, одягатися як можна скромніше, щоб не привертати місцевих злодюжок.

 7. Якщо ти провалився під лід
  Пам'ятай, що для порятунку в тебе є 10 хвилин, поки м'язи не оніміють, і 1 годину, поки ти не втратиш свідомість. Для початку затримай подих і спливаючи на поверхню, потім повернись у напрямку до берега.

  Поклади руки на міцну частину льоду і починай підтягуватися, допомагаючи собі ногами, до тих пір, поки тіло не прийме горизонтальне положення. Підтягнися і обіприся на лікті. Продовжуй підтягуватися поки не виберешся повністю. Одночасно клич на допомогу, лише в такому випадку є шанс зберегти життя.

 8. Як захистити себе при вуличному нападі
  У подібній ситуації варто скористатися ключами в якості ножа. Або ж затиснути їх в руці для обважнення кулака. Деякі радять використовувати ключі, як кастет. Це погана затія, яка може привести до численних переломів.
 9. Якщо людина подавився
  Якщо це дитина, план дій такий: поплещи його по 5 раз по спині (не сильно), потім 5 разів натисни на груди. Не вийшло? Повторюй процедуру до тих пір, поки стороннє тіло не вийде назовні.

  Якщо це дорослий, діяти потрібно так: поплещи його по спині 5 раз (вже сильніше), потім різко 5 разів натисни йому на шлунок, обхопивши обома руками ззаду. Чи не полегшало? Повтори все заново!

 10. Якщо машина тоне
  Потрібно постаратися якомога швидше відкрити вікно і вибратися з автомобіля. Якщо вікно заблоковано, варто озброїтися чимось важким, щоб розбити скло (підійде вогнегасник або будь-який важкий інструмент). Що робити, якщо машина опинилася під водою, читай в нашій статті.

Наша редакція в захваті від всіх цих хитрощів! А які трюки знаєш? Не забудь поділитися своїми знаннями в коментарях.