sneznoe.com

Мудрі роздуми психолога про життя Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна ...Мудрі роздуми психолога про життя Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна ... / мудрість

У житті кожної людини одного разу наступає важкий момент, коли він розуміє, що залишився абсолютно один. На жаль, люди йдуть з часом. Все це відбувається з різних причин, діти виростають і залишають в будинок, дорогі серцю люди їдуть жити в іншу країну, улюблені змінюють і так далі. Але, як правило, результат один: ми засмучуємося і горюємо, що залишилися одні

Не один день люди тужать, коли їм здається, що вони нікому не потрібні. У будь-якому випадку не варто впадати у відчай, адже будь-який кінець - це, по суті, початок чогось нового і більш цікавого.

Якщо таке відчуття, як самотність, Знайоме тобі, пропонуємо прочитати мудрі роздуми відомого клінічного психолога, сертифікованого гештальт-терапевта і журналіста Поліни Гавердовский.

Фраза Ральфа Уолдо Емерсона є життєвим кредо цієї жінки: "Здатність побачити чудове в звичайному - вірна ознака мудрості". Якщо її позиція тобі близька, тоді, можливо, думки Поліни допоможуть тобі в скрутну хвилину!

Мудрі роздуми про життя

 1. Всіх, крім близької рідні, можна замінити.
  Ніхто і ніщо не буває в одному екземплярі. Пускайте нових людей в своє життя, навіть якщо не розумієш поки, чи є у вас загальне.Одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і це врятує тебе.
 2. Завжди пробуй нове
  Їжу, одяг, маршрути, гаджети, активність, фільми, книги, теорії і пояснення всесвіту ... Мозок зроблений з ледачою жуйки. Чим далі, тим більше він хоче гнутися в одних і тих же місцях, інші його звивини прагнуть зникнути. Не дозволяй йому припадати до одним і тих самих речей, задоволень, шляхах, способам і трюкам. Завжди пробуй нове, особливо коли тобі лінь, страшно або не хочеться.
 3. Прости всіх, кого можна, інших забудь.
  забуття - краще покарання і найкращі ліки. І ніколи ні з ким не сперечайся, краще зроби манікюр.
 4. Поспішати нікуди.
  Все, що відбувається швидко, живе недовго. Якщо дійсно чогось хочеш - зробиш. Якщо перехотілося, значить, було не потрібно. Ризиковані бажання і вчинки відкладай, даючи їм "відлежатися". Роби щось, в чому ти не впевнена, лише якщо бажання невідступно переслідує тебе довгий час.
 5. Якщо дуже хочеш чогось і вважаєш це правильним, роби.
  Бажання і є життя. Давай бажанням жити всередині і стеж за ним. Якщо не зникло - вслід йому.
 6. Чи не здавайся, поки чогось хочеш.
  Удача - це досвід, тобто кількість повторень.Будь-яка невдача - брак досвіду і компенсується досвідом. Сміливість і ризик - це досвід. Те, що часом виглядає як несусветная нахабство, - це досвід. Стійкість, терпимість, вміння прощати, стійкість і незалежність - все це досвід. Головне - не здаватися, поки чогось хочеш.
 7. Ніщо не кінець, навіть кінець: все лише протягом.
  Пам'ятай про це в розпачі, в горі, біля могили одного, читаючи лист улюбленого, який покинув тебе. Неодмінно буде день, коли ти скажеш: "І на краще!"Ніщо не кінець: одного разу ти зрозумієш, що залишилася одна, і ця думка врятує тебе.
 8. Ніщо не кінець, але кінець близький.
  І корисніше думати, що він - завтра. Тоді легше слідувати всім цим пунктам.
 9. Роби, що хочеш, але подбай про своє тіло
  Інакше воно несподівано помститься тобі. Придбай звичку питати, чого воно хоче і виконувати це. Якщо ти ніколи не слухала тіло і не знаєш, як воно розмовляє, почни з простих речей на зразок лісових прогулянок, плавання або йоги. Далі все відбудеться само: тіло чекає, щоб його почули.
 10. Романтика, любов і пристрасть - це прекрасно.
  Але, якщо плутати їх з сексом, можна надовго залишитися без нього. А це нерозумно і шкідливо. Зроби так, щоб у тебе був секс.Нехай романтика і любов, прийшовши, застане тебе в ліжку з новим коханцем.

 11. Останнє, про що варто хвилюватися, - що подумають про тебе люди.
  Люди думають в основному про себе, а також про тебе, міряючи по собі. Тобто вони не думають ні про тебе, ні один про одного.
 12. Бійся впевненості. Впевненість - початок маразму.
  Сумнівайся, допускай інші варіанти, залишай відкритими шляхи відступу собі і іншим. Я сумніваюся в кожному пункті, який я написала. Але цю секунду, мабуть, все залишу як є. Одного разу я залишуся одна і перевірю, чи врятує мене все це.
 13. Бережи друзів.
  Друзі - єдине, що варто накопичувати (мені поки вдається). Одного разу я зрозумію, що залишилася одна, а друзі тут же нагрянуть і скажуть: "Ти зовсім очманіла? У тебе ж є ми!" І це правда.

Ми знаходимо в житті лише те, що самі вкладаємо в неї. У ситуації, коли тобі здається, що ти залишився абсолютно один, ні в якому разі не можна опускати руки. Як кажуть: "Не бійся, якщо ти один, бійся, коли ти нуль". Потрібно бути самодостатнім, але при цьому берегти своїх друзів.

Поділися цією цікавою статтею з друзями, можливо, саме вона допоможе їм побороти труднощі в житті.