sneznoe.com

Ось вона - причина закупорки труб! 10 продуктів, які категорично не можна змивати в каналізацію.Ось вона - причина закупорки труб! 10 продуктів, які категорично не можна змивати в каналізацію. / побут

У тебе вдома постійно засмічуються труби і сантехнік регулярно з'являється на порозі твоєї квартири? Можливо, в слив потрапляють продукти, які повинні відправлятися тільки у відро для сміття.

Звичайно, деякий час злив буде поглинати все без розбору, але це не зможе тривати вічно. Щоб не завдавати шкоди міських комунікацій, сантехніці, навколишньому середовищу і власним бюджету, простеж, щоб в раковину не потрапляли предмети з цього списку.

Засмічення в трубах

 1. Яєчна шкаралупа
  Якщо її залишити в зливі, то гострі краї шкаралупи буду чіпляти і збирати всі дрібні залишки їжі. А це спричинить за собою засмічення.

 2. ліки
  Таблетки розчинні і, здавалося б, безпечні для труб. Вони насичують воду активними компонентами і таким чином отруюють її. Якщо потрібно утилізувати пачку таблеток, то змити їх - не найкращий варіант.

 3. борошно
  Коли мука змішується з водою, вона розбухає. У трубах утворюється тісто, так що засмічення гарантований.

 4. Наклейки на фруктах, овочах
  Викидати їх потрібно виключно у відро для сміття. До клейкою стороні прилипають дрібні залишки їжі, до того ж у воді ці папірці не розчиняються.

 5. Кавова гуща
  Залишки кави теж влаштують тобі неприємний сюрприз. Викидай гущу у відро для сміття, щоб не довелося викликати сантехніка.

 6. Масло і жир
  Абсолютно все зливають масло після смаження в каналізацію, а цього робити не можна. Жир не розчиняється у воді, а осідає на стінках труб шар за шаром. В результаті виникає пробка, яка заважає нормальному стоку води.

 7. Мал
  Багато хто вважає, що нічого страшного не трапиться, якщо в раковину потрапить пара зерняток. А адже рис має властивість набухати, при цьому він дуже липкий.

 8. фарба
  Липка і в'язка фарба - справжня катастрофа для труб! Мало того що вона закупорює слив, так ще і її хімічні випаровування - загроза твоєму здоров'ю.

 9. Макаронні вироби
  При контакті з водою розбухають, утворюють грудочки, налипають на поверхню. Що ще потрібно, щоб забилася раковина?!

 10. Вершкове масло
  Застигає в трубі, створюючи перепону для зливу води.

Якщо ти все ж упустила момент і труби вже забилися, то удайся до цього домашньому засобу. Усунення засмічень в трубах - справа копітка і малоприємне, тому краще відразу стежити за чистотою. Поділися цією інформацією з друзями!