sneznoe.com

Тепер я вмію не гірше моторного дизайнера ... Чарівні ідеї для упаковки подарунків!Тепер я вмію не гірше моторного дизайнера ... Чарівні ідеї для упаковки подарунків! / папір

Упаковка подарунка - це справжнє мистецтво! На кожному кроці можна зустріти лавочку, де професіонали віртуозно загортають в яскравий папір всілякі коробочки. Але чому б не спробувати опанувати мистецтвом упаковки самостійно? Адже тоді цінність упакованого тобою подарунка вже точно зросте вдвічі. А ще це чудовий спосіб проявити фантазію!

Редакція "Так просто!" зібрала 10 потрясний ідей для тих, хто любить радувати близьких оригінальними і душевними подарунками.

Упаковка подарунків своїми руками

 1. Перша ідея для весняної упаковки - це, звичайно ж, квіти! Можна використовувати свіжі бутони і гілочки, а можна змайструвати паперові квіточки своїми руками.

  Без сумнівів, така упаковка викличе вихор подиву і радості. Та ще й зроблена вручну і з душею!

 2. дивовижні орхідеї освіжать будь-яку подарункову упаковку. Потрібно лише роздрукувати схему, вирізати деталі і змайструвати квітка. Бездоганно!

 3. А ось як запросто зробити блискучий подарунок! Тобі знадобиться лише лак для волосся і блискітки потрібного кольору. Лак розпороши на коробку, посип блискітками і знову закрепи лаком. Вуаля - блискучий подарунок готовий!

  До речі, замість лаку можна використовувати клей-олівець. В такому випадку можна робити блискучі візерунки абсолютно будь-якої конфігурації.

 4. А як тобі такий варіант упаковки у вигляді наймилішого згортка з візерункової тканини?

 5. Дуже оригінально в упаковці подарунків виглядають пір'я. Можна використовувати як натуральні, так і змайструвати паперові своїми руками. Останні робити простіше нікуди, а упаковка виходить чудовою!

 6. Ах, ці метелики просто чудові!
 7. А ось невелика схема-підказка, як зробити м'яку упаковку у вигляді банта.
 8. Одна з найкрасивіших картонна коробочка з ручним розписом точно не залишить байдужим нікого!
 9. До речі, зробити пишне і оригінальний бант своїми руками гранично просто. Дуже корисна схема!

 10. А ці ніжні пелюстки квітучого вишневого дерева неодмінно припадуть до душі романтичної та мрійливої ​​особі.

Ми впевнені, що ці чудові способи надихнуть тебе на створення своєї незвичайної і барвистою упаковки подарунків для найближчих. І не забувай похвалитися своїми успіхами в коментарях!