sneznoe.com

Вона нанесла на ступні трохи ополіскувача для рота. Через півгодини сталося диво!Вона нанесла на ступні трохи ополіскувача для рота. Через півгодини сталося диво! / хвороби

Мабуть, найвідомішим ополаскивателем для порожнини рота є "Листерин". Це засіб було придумано ще в позаминулому столітті і з тих пір користується незмінною популярністю в усьому світі.

Цікаво, що спочатку воно було задумано як звичайний антисептик і лише потім стало ополаскивателем для рота. А раз так, його можна сміливо використовувати в інших цілях!

"Так просто!" повідає тобі цілих вісім незвичайних способів застосування "Лістерін".

Універсальне очищуючий засіб

 1. Для знезараження ран
  Випадково порізалась, а в будинку не виявилося перекису водню? Не біда! Рану можна припекти "Лістерін".
 2. Замість лосьйону після гоління
  Якщо у чоловіка несподівано закінчився лосьйон або крем після гоління, рідина для полоскання рота з успіхом може їх замінити!
 3. Для дезінфекції будинку
  Додай один ковпачок цього кошти в відро води під час прибирання, і можеш бути спокійна - твій будинок буде надійно захищена від бактерій.
 4. Для прибирання ванній
  У ванній від вогкості з'явилася цвіль? Тоді під час збирання злегка побризкати на стіни ополаскивателем і через кілька хвилин все ретельно вимий.
 5. Як засіб проти грибка
  "Листерин" прекрасно усуває грибок на нігтях. Просто окуні ноги в антисептичну рідину на 30 хвилин або рясно змасти нею проблемні місця. Кілька сеансів - і неприємний недуга буде переможений! воістину універсальне дезінфікуючий засіб
 6. Для догляду за п'ятами
  Також ця рідина прекрасно розм'якшує і відлущує огрубілу шкіру ступень. Після полоскання ніг в "Лістерін" витри їх жорстким рушником. Ти здивуєшся, якими м'якими стануть твої п'яти ...
 7. Як засіб проти прищів
  Людям із проблемною жирною шкірою слід 1-2 рази в день протирати обличчя ватним тампоном, змоченим в "Лістерін". Тепер про прищі можна забути!
 8. Засіб від застуди
  Коли ти відчуваєш, що в тебе починає дерти горло, прополоскати його "Лістерін", і хвороба відступить.

Ось скільки корисних властивостей є у звичайного ополіскувача для рота! Універсальна дезінфекція ... Поділися зі своїми знайомими цими порадами, адже вони можуть стати в нагоді кожному.