sneznoe.com

Читаємо по руці що розповість лінія шлюбу про твоїх відносинах.Читаємо по руці що розповість лінія шлюбу про твоїх відносинах. /  шлюб

Лінією шлюбу вважаються короткі горизонтальні рисочки, які знаходяться відразу під мізинцем. Щоб їх розглянути, стисни руку в кулак і поверни до себе ребром долоні.

Одна або кілька ліній розповідають про найцінніших і тривалих відносинах з протилежною статтю. До речі, тільки за лінії шлюбу не можна передбачити заміжжя, потрібно ще дивитися на інші лінії і знаки на долоні.

Про що говорить лінія шлюбу

Ознака щасливого заміжжя - одна чітка і глибока лінія шлюбу. Довга і пряма лінія шлюбу на долоні вказує на довгі відносини. Оптимальне положення - строго горизонтальне. Якщо така лінія у тебе на обох руках, швидше за все, життя в шлюбі у тебе буде чудовою.

Якщо у тебе слабовідімих, нерівна лінія або з розривами, це може бути знаком частих сварок і проблем в шлюбі.

Тривожним знаком вважаються лінії, які перетинають лінію шлюбу. Про невдалий шлюб каже лінія, що опускається вниз.

Дві чіткі лінії шлюбу говорять про можливі двох тривалих і щасливих шлюбах або відносинах.

Якщо лінія шлюбу майже непомітна і дуже тоненька, то, швидше за все, у відносинах не було щирості або любов була безмовною.

Про зустріч судженого можна судити по розташуванню лінії любові, Як ще називають лінію шлюбу. Чим ближче ця лінія до основи пальця, тим пізніше людини очікує довгоочікувана зустріч.

Хіроманти вважають, що на долонях можна побачити лише ті події, до яких людина наближається сам, завдяки своїм вчинкам і схильності.

Тому, якщо ти побачив на руці лінію, яка говорить про щось погане, не переймайся. Це відмінний привід зайвий раз попрацювати над собою!

Хіромантія - це ворожіння, а не сценарій життя. Пам'ятаючи про це, можна дізнатися багато цікавого про себе і про оточуючих.

Поділися з друзями цим цікавим ворожінням по лінії шлюбу!