sneznoe.com

Ось про що говорять 15 найпоширеніших видів поцілунків. Тепер я розумію партнера без слів.Ось про що говорять 15 найпоширеніших видів поцілунків. Тепер я розумію партнера без слів. / шлюб

Поцілунок - це найприємніший спосіб висловити ніжність і ласку коханій людині. Але це не просто пристрасть, а справжній мова кохання, Яка багато що може розповісти як про відносини в парі, так і про характер людини. Психологи вже давно займаються вивченням цього питання.

© DepositPhotos

Наприклад, психолог Шеріл Кіршенбаум навіть видала з цього приводу книгу. Редакція "Так просто!" вибрала 15 найпоширеніших видів поцілунків і розповість про їхнє значення.

значення поцілунків

 1. Французький поцілунок
  Найвідоміший і всіма улюблений поцілунок. Ясна річ, що характерний такий поцілунок для відносин, коли напруження пристрасті максимальний і партнери просто не можуть насолодитися один одним. Саме цей вид зіткнення губами найчастіше призводить до інтимної близькості.

  © DepositPhotos

 2. Швидкий поцілунок
  Зазвичай він відбувається в людних місцях або при зустрічі. Губи в цей момент зімкнуті. Якщо такий поцілунок пара практикує часто, то можна сказати, що пік пристрасті вже пройшов і партнери давно разом. У їхніх стосунках присутній ніжність і довіру.

  © DepositPhotos

 3. Поцілунок в щічку
  У деяких країнах і друзі таким поцілунком замінюють вітання.Якщо ж поцілунок в щічку затяжний, то незабаром він може перерости в більш пристрасний вид поцілунків. Найчастіше, коли партнер цілує іншого в щоку, це як нагадування про себе і свої почуття. Але якщо на прохання коханої людини поцілувати друга половинка цілує його в щоку, а не в губи, то це вже свідчить про холод у відносинах.

 4. Повітряний поцілунок
  Це свого роду флірт. В основному жінки таким чином грають і ваблять вподобаного кандидата. Також це може вказувати на прихильність на відстані.

  © DepositPhotos

 5. поцілунок ангела
  Поцілунок в лоб, повіку або щоку, поки кохана людина відпочиває, свідчить про турботу і закоханості партнера. Також він говорить про сильний довірі між закоханими і відсутності будь-яких стін між ними.

  © DepositPhotos

 6. Поцілунок "замок"
  Це вид поцілунку, коли тіла вже не стикаються, але губи ніяк не можуть розчепитися. Наприклад, коли ви поспішаєте, вже расходитесь, але ще цілуєтеся. Виникає таке розбіжність між губами і тілом. Такий поцілунок свідчить про сильну зв'язку і прихильності між партнерами, а також про любов між ними.

  © DepositPhotos

 7. Поцілунок в лоб
  Поцілунок в лоб зазвичай називають материнським.Він зазвичай говорить про турботу. Найчастіше чоловіки, які набагато старше своїх коханих, цілують їх в лоб.

  © DepositPhotos

 8. Поцілунок в мочку вуха
  Поцілунок або облизування мочки вуха містить в собі виключно еротичний підтекст, до того ж це відома ерогенна зона. Це один з найромантичніших і інтимних поцілунків між партнерами, він часто є всього лише прелюдією до більш пристрасним дій.

  © DepositPhotos

 9. поцілунок руки
  Дуже красивий і галантний поцілунок, який зводить жінок з розуму. Він говорить про захопленні і повазі до своєї партнерки. Такий поцілунок можуть дозволити собі тільки надійні і сімейно орієнтовані чоловіки. Так що жінкам варто цінувати такого партнера.

  © DepositPhotos

 10. Поцілунок в шию
  Також один з видів прелюдії, оскільки передня і бічна честь шиї є ерогенною зоною. Твій партнер бажає інтимної близькості.

  © DepositPhotos

 11. Поцілунок однієї губи
  Це пристрасний поцілунок щасливих і по-справжньому закоханих людей, а ще під час такого поцілунку можна відчути подих партнера.

  © DepositPhotos

 12. Покусування нижньої губи
  Такий поцілунок говорить про грайливості і завзято характеру твого партнера. Він дуже пристрасний і ніяк не може насититися тобою.

  © DepositPhotos

 13. поцілунок взасос
  Це дуже сильний і засмоктує поцілунок, при якому створюється так званий вакуум. Він ніби витягує всю душу з партнера і залишає після себе приємну втому. Такий поцілунок також говорить про божевільної пристрасті між партнерами і найчастіше буває на початку відносин, коли закохані не можуть насититися один одним.

 14. сплетіння тіл
  Це дуже збалансований вид поцілунку. Мабуть, зустрічається досить часто, адже він помірно міцний, помірно пристрасний, підходить для зустрічі і прощання. Тіла стикаються, руки сплетені в обіймах, губи зчеплені в поцілунку. Цілуються таким чином пари, які разом дуже довго і добре розуміють один одного.

 15. засос
  Люди, які вважають за краще залишати своїми губами на шиї або декольте почервоніння або невеликі синці, справжні власники. Така людина як би всім показує, що це його половинка. Подібний поцілунок свого роду друк. Те ж саме можна сказати про жінок, які люблять залишати на одязі або обличчі чоловіка помаду.

Ніколи не скупися на поцілунки, адже це найкращий спосіб висловити свою любов! Розкажи нам в коментарях, який вид поцілунків переважає в твоєму особистому житті.А також поділися цікавою інформацією з друзями в соціальних мережах.

Фото на превью depositphotos.