sneznoe.com

Мені вдалося поліпшити зір без хірургічного втручання! Всього 3 ложки в день ...Мені вдалося поліпшити зір без хірургічного втручання! Всього 3 ложки в день ... / хвороби

Не так давно мені доводилося відвідувати приватні уроки у одній дуже інтелігентної жінки. Кожен раз, коли ми відкривали сторінки підручника або словника, їй доводилося вдягати окуляри, щоб розглянути крихітний шрифт.

Якось я прийшла на заняття і сильно здивувалася тому, що моя вже не молода вчителька читає газету англійською мовою без очок. Я подумала, що вона просто обзавелася парою якісних лінз, але не тут-то було ...

Виявилося, що вже кілька тижнів поспіль мій репетитор посилено займалася відновленням зору за допомогою спеціальних вправ. По всій її квартирі були розвішені листочки з різноманітними малюнками, на яких потрібно було концентрувати зір.

Також жінка розповіла, що крім вправ вона брала один дієвий засіб ... Нашої редакції не терпиться поділитися цим чудовим рецептом з улюбленими читачами.

здоров'я очей

 1. Вправа "Шторки"
  Протягом двох хвилин постарайся швидко і легко моргати. Це сприяє поліпшенню кровообігу очних яблук.
 2. Вправа "Точка на вікні"
  Щоб виконати цю вправу, необхідно приліпити точку з пластиліну на скло.Потім слід вибрати за вікном далекий об'єкт і кілька секунд дивитися вдалину, потім потрібно знову перевести погляд на точку. І так вправлятися близько 30 секунд. Пізніше необхідно ускладнити навантаження і намагатися фокусуватися на чотирьох разноудаленних об'єктах.
 3. Вправа "Широко розплющені очі"
  Сидячи прямо, закрий очі на 5 секунд, а потім відкрий їх якомога ширше. Вправу потрібно повторити як мінімум 10 разів.
 4. масаж очей
  Трьома пальцями обох рук акуратно необхідно натискати на верхні повіки. Через 1-2 секунди слід прибрати пальці. Вправа необхідно повторити як мінімум 3 рази.
 5. контрастний гідромасаж
  Двічі в день необхідно робити контрастний душ для очей. Вранці - потрібно обполоснути очі спочатку гарячою водою, але так, щоб не обпектися, потім холодною. Увечері слід повторити процедуру у зворотному порядку.
 6. Вправа "Стрілянина очима"
  Для ефективного виконання слід зробити кілька роздруківок і повісити малюнки на стіні. Очима необхідно повторювати зазначені схеми: дивитися вгору, вниз з максимальною амплітудою, креслити коло за годинниковою стрілкою і навпаки, малювати очима діагоналі і так далі.

Найчастіше однією з причин падіння зору стає високий рівень холестерину. Кращий засіб для нормалізації подібного дисбалансу в організмі - часник. Наша редакція пропонує приготувати одне з найбільш дієвих засобів для відновлення зору з часнику.

Як відновити зір

складові

 • 10 ст. л. натурального меду
 • 10 зубчиків часнику
 • 4 лимона
 • 100 мл лляної олії холодного віджиму

приготування

 1. Поклади очищений часник і нарізаний лимон з цедрою в чашу блендера. Подрібни все до стану кашки.
 2. Потім додай мед, масло і ретельно перемішати компоненти.

Коли засіб буде готово, помісти рідина в банку з кришкою, а потім постав її в холодильник. Вживай цілющий ліки по 1 чайній ложці перед їжею.

Обов'язково розкажи друзям, як відновити зір за допомогою дієвих вправ і цілющої сили часнику!