sneznoe.com

Дивовижне відкриття вчених про схильність до хвороб можна впізнати за зовнішнім виглядом!Дивовижне відкриття вчених про схильність до хвороб можна впізнати за зовнішнім виглядом! / хвороби

Що про нас може сказати наше тіло? Виявляється, воно справжнє джерело цікавих відомостей. І навіть звичайне співвідношення розмірів наших органів може дати масу корисної інформації, аж до медичних рекомендацій.

Довжина пальців, розмах рук, розмір грудей і ніг може розповісти, до яких хвороб ти схильний і чого слід побоюватися.

Вчені провели ряд досліджень і з'ясували, що пропорції частин тіла формуються в залежності від рівня тих чи інших гормонів. Отже, достатньо лише пильного погляду, щоб зробити подобу експресс-аналізу і з'ясувати, чого нашому організму не вистачає, а що, навпаки, в надлишку.

Пропорції частин тіла

 1. Пальці рук
  Вважається, що довжина вказівного і безіменного пальця залежить від рівня естрогену і тестостерону відповідно. Отже, у більшості чоловіків безіменний палець довший вказівного, а у жінок - навпаки.

  Жінки з чоловічим типом пальців (безіменний довший за вказівний) більш спортивні і агресивні, зате менш плодовиті. Вони більше за інших схильні до остеоартриту, А також можуть страждати синдромом дефіциту уваги і гіперактивності.

  Жінки, у яких вказівний палець довший безіменного, менш рішучі і більш плідні. У них набагато вище ризик захворіти на рак грудей або шийки матки, а також поликистозом яєчників.

  Чоловіки з жіночим типом пальців (вказівний палець довший безіменного) більш товариські, мають хороші літературні здібності, але у них проблеми зі спортом. Вони частіше страждають депресіями і серцевими захворюваннями, і серед них зустрічається більше шизофреніків.

  Чоловіки, у яких безіменні пальці довші вказівних, більш азартні і фізично розвинені. Вони відрізняються більшою плодючістю і мають хороші математичні здібності. Такі чоловіки більше схильні до остеоартриту, і серед них більше аутистів.

 2. довжина ніг
  Ноги вважаються нормальними, якщо їх довжина становить половину зростання. Відповідно, довгі ноги - більше половини довжини людського тіла, а короткі - менше половини.

  Вчені з'ясували, що у людей з короткими ногами, як правило, є проблеми з печінкою. Швидше за все, довгі кінцівки вказують на правильне і збалансоване харчування в дитинстві, що благотворно позначалося на розвитку печінки.

 3. Розмір грудей
  Великі груди в юному віці може вказувати на те, що у дівчини проблеми з виробленням інсуліну. Отже, у дівчат з пишним бюстом набагато більша ймовірність захворіти діабетом 2-го типу. Їм слід більш вимогливо ставитися до свого харчування і більше часу приділяти заняттям спортом.

Як бачиш, все в нашому організмі взаємопов'язане. Уважно вивчивши свої особливості, можна дізнатися, до яких проблем зі здоров'ям слід бути готовим. Не забудь поділитися цією інформацією з друзями, завдяки їй вони зможуть зробити для себе багато цікавих відкриттів.