sneznoe.com

Безумство або світла пам'ять? Facebook тепер дає можливість заповідати свою сторінку після смерті.Безумство або світла пам'ять? Facebook тепер дає можливість заповідати свою сторінку після смерті. /  Соц мережі

Facebook дав можливість своїм користувачам визначити спадкоємця. Ця людина зможе отримати доступ до твого аккаунту в соціальній мережі після твоєї смерті. Спадкоємець отримає право частково контролювати твою обліковий запис, а також за бажанням видалити її.

Заповіт аккаунта в Facebook

Ніхто не хоче думати про свою смерть, Але це те, до чого ми всі повинні бути готові. Це питання трохи болючий, але іноді про нього потрібно замислюватися. Ця нова функція дозволить членам сім'ї або друзям подбати про обліковий запис в Facebook, якщо з тобою щось трапиться.

спадкоємець не матиме доступ до повідомлень померлого користувача, не зможе видалити інформацію або розмістити нову. При цьому у нього буде можливість створити одну прикріплену запис - некролог або інформацію про похорон, підтверджувати запити про дружбу, міняти фото на обкладинці. Ці опції можна налаштувати.

Першими такою послугою зможуть скористатися жителі США. Деякий час по тому функція стане доступна користувачам Facebook, які живуть в інших країнах. Коли така функція стане доступна, потрібно буде зайти в "Налаштування конфіденційності" і в "Настройках безпеки" вибрати спадкоємця твого профілю. Там можна буде визначити, що буде йому доступно для редагування і перегляду, а що ні.

Якщо ти не хочеш, щоб твій аккаунт зламали після смерті, ти зможеш скористатися такою функцією. Також твої близькі люди зможуть увічнити пам'ять про тебе в Інтернеті

Поділися інформацією про цей дивний нововведення зі своїми друзями.