sneznoe.com

Вранці і ввечері я читаю одну з цих молитов ... Надійний захист від зла, ворогів і бід!Вранці і ввечері я читаю одну з цих молитов ... Надійний захист від зла, ворогів і бід! / хвороби

Про жорстокість нашого світу ми чуємо постійно ... Моторошні новини по телебаченню, в мережі Інтернет та по радіо доходять до нас, викликаючи обурення. Найстрашніше, що всі ці сумні події відбуваються надзвичайно близько, а може, навіть зовсім поруч з нами.

Багато людей бажають іншим зла, випромінюючи при цьому негативну енергію в чистому вигляді. Щоб захистити себе і своїх рідних від бід, наша редакція пропонує скористатися цими сильними православними молитвами.

захисні молитви

 1. Для захисту сім'ї
  Якщо ти відчуваєш, що деякі люди з заздрістю дивляться на твій сімейне вогнище, спробуй читати цю молитву вранці і ввечері. Вона захистить твою сім'ю від злих людей і негативних поглядів.

  "Господи Ісусе Христе, сине Божий. Захисти раба свого (називаєш власне ім'я) від ворожого помислу. Захисти мене від злих людей і чорної заздрості. Прожени з душі прокляття, псування і погані очі.

  Очисти мій життєвий шлях від прокази, зарази, хвороби і болю, від томління, гоніння і животіння. Відпусти мені всі гріхи і злочини, пошли мені святого прощення. Нехай буде так. Амінь! "

 2. Від злих намірів
  Ця молитва допоможе захистити себе від ворогів і людей з поганими намірами.Слід читати її щодня, вдумуючись в кожне слово.

  "О, блаженна Стариця Матрона. Очисти мою душу і тлінне тіло від хвороб і хвороби. Коли ворог псування наслав і злісним поглядом зазначив, поверни йому те, що гніздиться в мені.

  Пошли мені захист від злобного люду і попроси у Господа Бога святого відпущення. Помолися за мене в Божих окрасу палати і захисти від лихого ока і скорботи від ворожого наміру. Нехай буде так. Амінь! "

 3. Якщо наступила чорна смуга в житті
  Бачиш, що низка невдач і сумних подій не покидає тебе? Тоді обов'язково звернися за допомогою до Святої Богородиці.

  "Матінка Богородиця рано вставала,
  Молитву про свого сина Христі читала:
  "Будь ти, мій коханий синок,
  Під поглядом Всевишнього Творця, Твого Бога Отця,
  Усюди врятований, захищений,
  Від будь-якого лиха до відомого часу оборони ".
  Ангели молитву почули,
  Господу Богу все слова її передали.

  Так би і мені, Божій рабі (ім'я),
  Цю милість пізнати,
  Щоб біди в своєму будинку уникнути.
  Господи, благослови, Свята Трійця, допоможи!
  В ім'я Отця і Сина і Святого Духа.
  Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь! "

 4. Молитва 12 апостолам
  Саме сьогодні, 23 серпня, найвдаліший день для молитви на бажання 12 апостолам. Нехай всі твої мрії збуваються!

Нехай Всевишній береже тебе і твоїх близьких! Якщо ти віриш у цілющу силу молитви, обов'язково поділися цією статтею з друзями.