sneznoe.com

Ось хто заслужив лаври кращих коханців! Найпалкіші знаки зодіаку.Ось хто заслужив лаври кращих коханців! Найпалкіші знаки зодіаку. / Астрологія

Ще з давніх часів ми вдаємося до допомоги астрології. У цій науки знайдеться відповідь на будь-яке питання. Інтимне життя не виняток! Астрологія допоможе тобі розкрити найпотаємніші аспекти сексуального життя знаків зодіаку і знайти підходящого партнера.

"Так просто!" пропонує твоїй увазі огляд сексуальних потреб знаків зодіаку.

Тепер ти будеш знати, чого слід очікувати від партнера і як задовольнити його бажання. самі сексуальні знаки зодіаку - як на долоні…

Знаки зодіаку в ліжку

 1. Овен (20 березня - 19 квітня)
  Представники цього знака зодіаку без сумнівів завоювали першість, якщо мова йде про постільних справах. Слабкість всіх Овнів - поцілунки. Палкі і пристрасні, неймовірні коханці, вони звикли тримати все під контролем і сповна віддаватися бажанням.

  Такому невгамовному партнеру підійде такий же темпераментний і ненаситний чоловік, готовий на експерименти. Повірте, коли мова заходить про секс, цей знак зодіаку здатний на багато що.

 2. Телець (20 квітня - 20 травня)
  Великі любителі розважитися, цінителі процесу, Тельці віддадуть перевагу тривалого сексу, в якому випробують весь спектр емоцій.Хвилюючий тембр голосу Тельців зведе з розуму будь-яку жінку. Телець - це знак зодіаку, який любить домінувати.

  У той же час з представниками цього знака ти можеш бути спокійна, адже партнера надійніше не знайдеш.

 3. Близнюки (21 травня - 20 червня)
  Це неймовірні коханці, які зводять з розуму одним лише дотиком. Такому вмінню фліртувати можна тільки позаздрити. Якщо твій коханець або коханка - Близнюк, ти точно забудеш про буденності в ліжку! Близнюки - великі любителі спонтанності, у них завжди творчий підхід до справи.

  Єдиним недоліком цього знака зодіаку можна вважати балакучість, невгамовне бажання розповісти про свої сексуальні пригоди.

 4. Рак (21 червня - 22 липня)
  Самий чуттєвий знак зодіаку. Ніжні й емоційні, противники всього грубого і вульгарного. Щоб підкорити Рака, будь витонченим і ласкавим. Партнеркам Рака несказанно повезло, адже люди цього знака завжди прагнуть до глибоких відносин з коханою людиною і роблять все, щоб задовольнити свою половинку.

  Представників цього знаку зодіаку ти зможеш привести до насолоди за допомогою секс-іграшок.

 5. Лев (23 липня - 22 серпня)
  Коли мова заходить про красу, компліментах і уваги, на першому місці виявляються Леви. Представники цього знака - великі естети, саме з ними ти пізнаєш смак любові. Пристрасть з'їдає цих чоловіків зсередини, вони прагнуть до драми, напруженням пристрастей.

  Крім того, що Леви не проти помилуватися собою, вони ще й великі любителі зняти процес на відео.

 6. Діва (23 серпня - 22 вересня)
  Діви - безнадійні романтики, для них важливо все, аж до дрібниць. Ти упадку цей знак за допомогою ніжності, романтичних вечерь, подарунків, листів. Діву потрібно обіймати, пестити, цілувати. Прелюдія - це необхідний атрибут близькості.

  Діви прагнуть до пізнання нового, часто черпають натхнення з книг і намагаються тут же застосувати нові знання на практиці.

 7. Ваги (23 вересня - 22 жовтня)
  Інтимна близькість займає в житті Терезів одна з важливих місць. Відносини з представниками цього знака зодіаку завжди підкріплені почуттями. Ваги - прихильники природності, вони сентиментальні і романтичні.

  Чоловіки-Терези завжди подбають про свою партнерку, оточать її добротою і ласкою. Разом з тим Терези не проти поекспериментувати і привнести нотку веселощів у відносини.

 8. Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)
  До Скорпіонам тяжіють всі жінки, це по праву найсексуальніший знак зодіаку! Скорпіони неймовірно чарівні. Вони завжди знають, що саме потрібно їх партнерці. Будьте готові до того, що в ліжку ці чоловіки ненаситні.

  Скорпіони користуються своїм становищем і вміло керують жінками. Ці чоловіки - великі прихильники екзотики і експериментів.

 9. Стрілець (22 листопада - 21 грудня)
  Самий неординарний знак зодіаку, з представниками якого точно не засумуєш. Стрільці грайливі і розкуті. Вони не бояться експериментів і вітають нововведення. Таких партнерів складно назвати надійними, адже вони так прагнуть до незалежності.
 10. Козеріг (22 грудня - 20 січня)
  Для представників цього знака зодіаку любов і інтимна близькість - одне ціле. Тільки добившись довіри таких, на перших погляд, неприступних чоловіків, можна їх розкріпачити. З представниками цього знака зодіаку дій повільно і обережно.

  В нагороду за своє терпіння отримаєш пристрасного і відданого коханця, який задовольнить всі твої бажання і фантазії.

 11. Водолій (21 січня - 18 лютого)
  Представники цього знака зодіаку в першу чергу цінують духовну сторону. Водолії не дуже вимогливі в постільних справах, часто піддаються впливу партнерки.Цей знак зодіаку не підходить жінкам, які очікують від чоловіка сексуальних подвигів і експериментів.
 12. Риби (19 лютого - 19 березня)
  Риби тяжіють до стабільності і спокою. Представники цього знака зодіаку підійдуть більш активним жінкам, які зможуть спрямовувати і спонукати партнера до дії. Чоловіки-Риби дуже емоційні і дбайливі, готові на експерименти заради коханої жінки.

Поділися з друзями цим цікавим астрологічним дослідженням - їм напевно буде цікаво!