sneznoe.com

Рейтинг партнерів по знаку зодіаку Риби подарують ті самі казкові поцілункиРейтинг партнерів по знаку зодіаку Риби подарують ті самі казкові поцілунки / Астрологія

З поцілунком людина не тільки проявляє емоції - він перш за все виражає себе. Тому то, як людина цілується, безпосередньо залежить від його характеру. Вражаюче, але астрологія теж може багато чого пояснити.

сьогодні редакція "Так просто!" розповість про те, як відрізняються в любові знаки зодіаку і як це позначається на техніці їх поцілунків.

Знаки зодіаку в стосунках

Відомо, що представники кожного знака зодіаку мають свої особливості, які проявляються як в повсякденному житті, так і в стосунках з коханою людиною. А в поцілунках ці особливості добре помітні. Сьогодні ми розглянемо поцілунки знаків зодіаку, Щоб визначити, хто з них цілується більш пристрасно і з ким будувати відносини найкраще.

 1. Овни завжди знайдуть пригоди
  Овни відрізняються імпульсивністю і амбітністю. Вони прагнуть брати на себе лідерство і в кар'єрі, і в стосунках. При поцілунках Овен буде проявляти ініціативу, направляти партнера. Такий поцілунок вийде спекотним і солодким.

 2. Тельці будуть пристрасними і напористими
  Тельці відрізняються впертістю і самолюбством. Якщо вони вже почали щось робити, то роблять це без зупинки.Вони можуть подивитися всі частини улюбленого кінофільму без перепочинку, прочитати книгу залпом від кірки до кірки або проконтролювати кожен крок коханої людини. У поцілунку Тельці пристрасні й глибокі, вони віддаються процесу повністю.

 3. Близнюки будь-якому закрутять голову
  Близнюки дуже мінливі в поведінці. З ними непросто, і вони це самі розуміють. Тим подяки вони будуть людині, який терпить їх капризи і любить, незважаючи ні на що. Їх нервозність і непослідовність виявляється також в почуттях. Їх поцілунки непередбачувані і захоплюючі.

 4. Раки уособлюють надійність
  Раки - найбільші домосіди серед всіх знаків зодіаку. Вони люблять затишок і впевненість у завтрашньому дні. У відносинах вони цінують чесність і готові відповісти тим же. Їх поцілунки дарують почуття захищеності і комфорту. У такі моменти поруч з Раком відчуваєш себе в безпеці.

 5. Леви знищать примхливістю
  Леви дуже самозакохані. У відносинах вони люблять тягнути ковдру на себе, і підлаштовувати життя обох під свій ритм життя. Вони вважають, що цілуються краще за інших, тому в момент поцілунку частіше зосереджуються нема на партнері, а на собі, своїх відчуттях і техніці поцілунку.

 6. Діви завжди знайдуть підхід
  Представники цього знака дуже зайняті тим, що налагоджують побут і вирішують справи всієї родини. Вони так цінують вільний час, що витрачати його на поцілунки - справжня розкіш для них. Але якщо вже перфекціоніст Діва вирішить порадувати кохану людину поцілунком, то це буде незабутньо.

 7. Ваги чуйні і поступливі
  Ваги відрізняються підвищеною соціальною відповідальністю. Вони завжди прагнуть дотримуватися справедливість і чинити так, як подобається близьким людям. У відносинах вони чуйні і розуміючі. У поцілунку роблять все, щоб доставити партнеру задоволення.

 8. Скорпіони вміють дивувати
  Скорпіони часто відрізняються високою емоційністю. Відносини з ними - справжній ураган. Тому чоловікові, який шукає даму з характером, слід звернути увагу на прекрасних представниць цього знака. Кожен поцілунок зі Скорпіоном схожий на маленьку спалах, якої удостоюються тільки обрані.

 9. Стрільці життєрадісні і оптимістичні
  Представники цього знака люблять гумор і невимушеність у всьому. Вони не відносяться занадто серйозно до проблем, намагаються все вирішувати з посмішкою.Збентежити Стрільця складно, а його поцілунки завжди приємні і легкі.

 10. Козероги і план дій
  Цим людям чужа спонтанність. Вони планують кожен крок як в житті, так і в стосунках. Часом здається, що у них розписано все, навіть поцілунки. Перед поцілунком Козеріг не стане необачно їсти часник, зате у нього завжди з собою буде жувальна гумка - про всяк випадок.

 11. Водолії випробують тебе на міцність
  Водолії часто дивні і непередбачувані. Ці ж почуття вони переносять і в стосунки. При поцілунках представники даного знака не люблять дотримуватися будь-яких технік, тому складно сказати, чого чекати від них у такий момент. У будь-якому випадку непередбачуваність Водолія тільки додає у відносини іскру.

 12. Риби і їх таргани
  Риби дивним чином поєднують природну мудрість і наївність. Вони дуже творчі і разом з тим химерні. У відносинах вони в рівній мірі керуються інтуїцією і досвідом. Їх поцілунки не піддаються опису, адже Риби завжди роблять це інтуїтивно і кожен раз інакше.

Тепер ти знаєш: те, як люди цілуються і будують відносини, залежить багато в чому і від їх знаку зодіаку.Звертай увагу на ці особливості, адже несумісність людей по знаку зодіаку часом ламає долі. Також дізнайся, представників яких знаків очікує щастя в поточному році.

А твій життєві досвід збігся з нашим описом? Поділися думками в коментарях.