sneznoe.com

Прати правильно розшифровка значків на ярликах одягу. Більше ніяких зіпсованих речей!Прати правильно розшифровка значків на ярликах одягу. Більше ніяких зіпсованих речей! / побут

Кожна господиня в своєму житті хоча б раз псувала річ під час прання. Светр на 2 розміри більше, майка на 3 розміри менше, злиняти блуза ... А трапляється це все тому, що ми рідко звертаємо увагу на символи на ярликах. Малюнок у вигляді праски всім зрозумілий, але є й ті, які розповідають про важливі моменти в догляді за дрібницею, а їх значення зовсім незрозуміло.

Щоб у тебе більше не виникало питань з приводу значення цих символів, редакція "Так просто!" підготувала їх розшифровку, а також ділиться корисними порадами, як правильно прати деякі вироби. Відмінна шпаргалка, завдяки якій твої речі будуть довше виглядати як новенькі.

Значки на ярликах одягу

 1. Це виріб можна прати.
 2. Виріб не підлягає пранню. Так, і таке буває.
 3. Допускається тільки ручне прання. Найбільш підходяща температура - 30-40 ° C. Чи не три і на віджимають річ.

 4. Ручне або машинне прання. Максимальна температура води - 30 ° С. Або зазначена на цьому символі.
 5. Ручне або машинне прання. Максимальна температура води - 30 ° С. Чи не піддавати виріб сильній механічній обробці. Виполіскує, переходячи поступово до холодної води.При віджиманні в пральній машині - самий мінімальний режим роботи центрифуги.
 6. Дуже делікатне прання у великій кількості води, мінімальна механічна обробка, швидке полоскання при низьких оборотах.

 7. Допустима прання з хлорсодержащими отбеливателями тільки в холодній воді. Уважно стеж за тим, щоб порошок і допоміжні засоби повністю розчинилися.
 8. Ні в якому разі не використовуй відбілювачі і містять хлор кошти.
 9. Виріб можна гладити.
 10. Прасувати при заданій температурі (максимум 110 ° С). Гладити краще через тканину, не використовуючи пар.

 11. Максимально допустима температура прасування 150 ° С. Найкраще гладити через вологу тканину.
 12. Дозволено прасувати при температурі не більше 200 ° С. Припустимо для льону і бавовни. Можна злегка зволожити виріб.
 13. Допускається тільки суха чистка (хімчистка).
 14. При хімічній чистці можна використовувати будь-який розчинник.
 15. Хімчистка тільки з використанням вуглеводню, хлорного етилену, монофлотрихлорметану.
 16. Суха чистка на основі спеціальних розчинників: вуглеводню і тріфтортріхлорметана.
 17. Дозволено обмежене додавання води. Щадна чистка.
 18. Допустима чистка можлива лише із вуглеводнем і тріфтортріхлорметаном при обмеженому додаванні води. Також стеж за механічним впливом і температурою сушіння.

 19. Вибирай щадні режими віджимання і сушки в пральній машині або електросушарці.
 20. Не можна вичавлювати і сушити виріб в пральній машині.
 21. Можна сушити при низькій температурі.
 22. Можна сушити при середній температурі.
 23. Після віджимання суші виріб у вертикальному положенні.
 24. Цією речі протипоказаний віджимання.
 25. Суші виріб на горизонтальній поверхні.

Рада редакції

Звичайно ж, сортують одяг за кольорами і матеріалами перед пранням. Найбільш примхливими вважаються речі з шовку і трикотажу.

Шовкові вироби стирай в машинці при делікатному режимі або ж вручну при температурі не вище 30 ° С, без попереднього замочування і використання відбілювачів. Можливе використання ополіскувачів або смягчителей тканини.

При ручному пранні шовкову тканину не слід терти руками або щіткою, а також вичавлювати. Полоскати вироби з шовку необхідно в теплій воді при температурі 20-25 ° С. При цьому в воду можна додати трохи оцту - це освіжить колір виробу.Сушити шовкові вироби необхідно в тіні або в приміщенні. Шовк не можна сушити на сонці, батареях або поблизу опалювальних приладів.

Визнано речі суші в горизонтальному положенні. В ідеалі - на світлому рушник. Ні в якому разі не суші вироби з пряжі на батареї.

Збережи собі цю шпаргалку і не забудь поділитися нею зі своїми друзями в соціальних мережах!