sneznoe.com

Жіноча магія по знаку зодіаку все красуні трохи відьми, і не сперечайся!Жіноча магія по знаку зодіаку все красуні трохи відьми, і не сперечайся! / Астрологія

Всі жінки від народження чаклунки. Заперечуй чи ні, але кожна панянка щодня користується магічними чарами, сама того не підозрюючи. Такі здібності є практично у кожної жінки, але варто тільки її розізлити ... Чоловіки, стережіться, ваші другі половинки ще ті відьми!

"Так просто!" пропонує тобі дізнатися, що ти за відьма зодіаку і на які магічні хитрощі здатний твій знак зодіаку.

жіноча магія

 1. Овен
  Чуття у Овнів - дар згори! Вони мають дивну здатність з'являтися в потрібний час і в потрібному місці. А там, де не потрібно, їх і слід прохолов. Якщо бачиш, як панянка-Овен робить ноги, подумай, може, теж варто скоріше втекти з цього проклятого місця туди, де спокійно і добре ...
 2. Телець
  Телець - доброї душі людина. Зрозуміло, якщо жінку-Тельця не злити. В іншому випадку вона здатна кинути в твою адресу пару колючих прокльонів, яким судилося збутися. Однак, щоб вивести таку милу панночку з себе, потрібно неабияк постаратися. Якщо ти впорався з цим завданням, бережися! Для хорошої людини Тельцю нічого не шкода.
 3. Близнюки
  Жінки-Близнюки мають унікальний дар гіпнозу.Ну звичайно, тільки поглянь на цих ангелів у плоті! Вони з легкістю внушат тобі самі чужі речі, варто лише поглянути в їх неземні очі. Благо по натурі своєї Близнюки - істоти добрі і нешкідливі, так що все, що б вони не творили, веселощів заради.
 4. рак
  Дівчата-Раки - щасливі володарки легкої руки. У них все виходить на раз-два, а ти не заздри! Якщо жінка-Рак працює кондитером, її пироги неодмінно найсмачніші, а якщо перукарем - до неї запис на рік вперед. Якщо панянка-Рак знаходить другу половину, то може задушити любов'ю і турботою, якщо чоловік, звичайно, не встигне втекти.
 5. Лев
  Левиця, як справжня цариця, не звикла розмінюватися на дрібниці. Дівчина-Лев володіє завидним даром, а саме: відправляти запити прямо у Всесвіт. При цьому відповідь вона отримує моментальний і завжди позитивний. Левиця захотіла? Тут же отримала! І навіть руки бруднити приготуванням магічного зілля не доводиться, все на блюдечку. Правда, така магія працює лише для неї.
 6. Діва
  Діва здатна буквально читати думки оточуючих, хоча сама вона в магію не вірить. Жінка-Діва переконана, що якби оточуючі хоч іноді включали голову, то телепатами були б всі навколо.
 7. ваги
  Дівчата-Терези просунулися неабияк далі і навчилися не тільки сни тлумачити, але і майбутнє передбачати. Однак такі "ворожки" готові розповідати майбутнє буквально кожному зустрічному, причому одну лише чорнуху. А що? Не всі ж карти разом на стіл викладати.
 8. Скорпіон
  А ось дівчина-Скорпіон - відьма ще та. Всередині неї живуть справжні демони, готові вирватися назовні лише від одного косого погляду. Якщо ти не сподобався Скорпіону, бережися, дружок!
 9. Стрілець
  Жінки-Стрільці - справжні чарівниці, здатні з легкістю виконати будь-яке бажання. Правда, бачать Стрільці по-своєму. А якщо не подобається, не піднось. Нічого було просити!
 10. Козеріг
  А ось Козерожкі в магію і чаклунство не вірять, ну зовсім, ні крапельки. На таких жінок не діє ніяка чаклунська сила. Навіть якщо їх прокляне Стрілець або "добра побажає" Скорпіон, все марно. Ну як може подіяти то, чого в реальності немає, а?
 11. Водолій
  Панянки-Водолії всім серцем вірять у прикмети. Правда, інтерпретують їх тільки так, як заманеться їм самим. Пересолила борщ? До грошей це. Чорна кішка дорогу перебігла? І знову ну точно до грошей. Глянула в розбите дзеркало? Ну ясна річ.Адже головне - щиро вірити!
 12. риби
  Приворотне зілля Риб - першокласний нектар, здатний приворожити будь-яка жива істота на планеті. Ну все, тепер не відкрутишся. 24/7! Гаразд, можеш зрідка ходити на роботу, Рибки адже люблять розкіш.

Все це, звичайно, жарти. Хоча ... Магія жіночої мудрості, Магія привабливості і чарівності - ось те, перед чим не встояти жодному чоловікові! Жінка має велику природною силою і енергією. І від того, як вміло вона навчиться нею розпоряджатися, багато в чому залежить її доля. Не витрачай сили на злість і образу, адже вони не допоможуть знайти щастя і любов. Користуйся жіночими хитрощами з розумом і будь щаслива!

Сподобався гороскоп? Неодмінно поділися нею з подругами в соцмережах.