sneznoe.com

Ось яка вона - жіноча логіка. Розповідь, після якого тобі буде складно стримати усмішку!Ось яка вона - жіноча логіка. Розповідь, після якого тобі буде складно стримати усмішку! /  жінки

Жіноча логіка - річ містична. Всі чоловіки вважають, що її не існує, але жінки твердо впевнені, що вона є. Яким би абсурдним не був тип мислення жінок, якась логічний ланцюжок в ньому присутня, і "Так просто!" сьогодні доведе тобі це на прикладі невеликої сповіді представниці прекрасної статі.

"Вирішила зробити простий салатик, порадувати сім'ю. Салат з куркою. Тим більше як раз залишилося трохи відвареної курочки, все одно ніхто вже не їсть. У салат цей потрібні ананаси. Використовувала фрукти з банки, а сік залишився. Випити? Не хочу ... Вилити ? Шкода ...

Згадала один рецепт пирога, там потрібен сік ананасовий якраз. Зробила пиріг. Але туди чомусь тільки жовтки потрібні були, а білки залишилися. Ну не викидати ж їх ?! Поставити в холодильник - все одно потім викину.

Придумала! Можна зварганити безе. Легко, швидко, смачно! У безе використовувала цедру лимона. Лимон залишився лисий ... Якщо залишити його, засохне швидко. Що ж з лимоном щось зробити?

Ага, соус смачний виходить для салату. У салат пішла половинка цибулини. А друга половина лежить, дивиться на мене. А її куди?

Можна для спагетті смачний томатний соус приготувати.Знайшла в холодильнику банку томатного соку власного приготування. Пішла половина. А з залишком що? Шкода, якщо пропаде. Сама ж працювала влітку, закривала. Натуральний, без консервантів, довго зберігатися відкритим не буде.

Подумала трохи, вирішила зварити борщик. Але, на жаль, вдома не виявилося буряка. Швиденько зібралася, вискочила в магазин. Купила буряк, картоплю, сир, сметану, зубну пасту, шкарпетки (по знижці), тапочки (теж акція була), мила кілька упаковок на всякий випадок.

На зворотній дорозі зайшла в банк, там оплатила комуналку, біля банку заскочила в майстерню, забрала туфлі з ремонту, купила в хлібному кіоску свіжі булочки дітям в школу для бутербродів. Ледве добралася додому з цим всім. Приготувала борщ. Уже не звернула увагу, чи залишилося що-небудь. Впала в крісло, спина болить, ноги відвалюються, рук не відчуваю ...

Думаю, ось ненормальна! Краще б я випила той ананасовий сік! "

Жінки чудові. Як можна не розчулюватися цієї їхньої здатності знайти собі турботи і проблеми з нічого?

Поділися цією розповіддю зі своїми друзями!