sneznoe.com

Здається, що ці висловлювання абсолютно бездушні! Це дивно, але вони працюють.Здається, що ці висловлювання абсолютно бездушні! Це дивно, але вони працюють. / жінки

Ірина Хакамада - бізнес-тренер, політик і кандидат в президенти Росії в 2004-му, письменник, телеведуча. Хакамада входить в число 100 найвідоміших жінок світу за версією журналу Time, номінувалася на Нобелівську премію миру. Автор книг "Секс у великій політиці", "Succes [успіх] у великому місті", "Дао життя".

Схід і Захід. Грація і сила. Розум і емоції. Це все про Ірину Хакамада. Вона нестандартно мислить і до афористичности чітко викладає свої думки. Ми зібрали і сформулювали для вас головні принципи її життя - дао Ірини Хакамади. Вони допомогли нам, допоможуть і тобі!

Життя Ірини Хакамади

Правила успіху

 1. дій
  "" Карма "в перекладі з санскриту означає" дія ". Ніколи не відкладай нічого на потім. Дій, роби своє життя красивою, щасливою. Живи в задоволення і роби світ навколо краще. Життя любить тих, хто завжди в дії і хто спирається на себе ".

  © DepositPhotos
 2. Іди за мрією
  "Щоб злетіти, потрібно мати відчайдушну мрію. Грандіозна мрія - це така штука, про яку неможливо забути на добу просто тому, що вам ніколи. Вона приліплюється до вас, свербить, приходить уві сні, б'є по голові вранці, за чашкою кави або в ванною.І навіть стоячи в колі друзів з келихом вина, ви раптом розумієте, що думаєте тільки про неї ".

  © DepositPhotos
 3. Роби те, що тобі подобається
  "Формула успіху - робити те, що тобі подобається. Причому професійно, щоб тобі за це ще й платили гроші, які дозволяють вільно займатися улюбленою справою. Бути серед тих людей, які не вбивають енергію. Навіть якщо тобі добре платять, але колектив не твій , залишатися не слід ".

  © DepositPhotos
 4. Починай день з задоволення
  "Мій тато завжди говорив: ранок - час приємних справ. Якщо вам не подобається з ранку робити зарядку, то ніякої користі заняття через силу не принесуть. Я починаю день з чашечки свіжозвареної кави і перегляду новин на каналі РБК. А на пілатес, який допомагає мені зберігати бездоганну поставу, вирушаю ввечері ".

  © DepositPhotos
 5. НЕ сумуй
  "У момент, коли нестерпно нудно і зникає мрія, уяви на секунду, що ось так ти і будеш жити до самої смерті. Представивши, ти дійдеш до відчаю, і тоді почнуться зміни на краще".

  © DepositPhotos
 6. Люби себе більше, ніж інших
  "Щоб стати щасливим і успішним, треба любити себе. Любіть себе більше, ніж батьків, чоловіка або дітей. Любіть себе так сильно, щоб не погоджуватися ні на які компроміси, які можуть нашкодити вашому щастю, спокою, вашої енергії.

  Як тільки ви себе ось так сильно полюбите і почнете до себе прислухатися як до суперорганізм, ви почнете виробляти правильну енергію, якої вистачить і на сім'ю, і на улюблених, і на дітей. Ви зберете навколо себе все найкраще - найкращі ідеї, кращих людей, - все буде обертатися навколо вас ".

  © DepositPhotos

 7. Формула успіху
  "Самореалізація. Я реалізую свої мрії. Я заробляю достатньо грошей, щоб забезпечити собі самореалізацію. Я не хочу грошей більше, ніж мені потрібно для самореалізації. Якщо грошей забагато, тоді частина мого часу йде на управління ними. Зайві гроші забирають енергію.

  В результаті самореалізації я отримую визнання з боку обмеженої кількості людей, думка яких для мене є референтним ".

  © DepositPhotos

Багато думки Ірини Хакамади дуже співзвучні моїм. Найбільше мені сподобався метод позбавлення від страхів, запропонований Іриною: "Отже, страх треба пережити візуально, так як він не переносить деталей. Наприклад, ви боїтеся втратити роботу. Треба уявити детальну картину того, що ви будете робити наступні 5 хвилин після втрати роботи. Якщо ви зможете детально візуалізувати свою поведінку, ви зможете подолати ваш страх ".

Фото з Instagram Ірини Хакамади

Для клубу «Оратор», де викладаю :))

Публікація від Ірина Хакамада (@irina_hakamada) Лют 15 2017 о 9:30 PST

В кабіні вертольота на шляху з Анапи в Абрау-Дюрсо

Лечу на вертольоті з Анапи в Абрау-Дюрсо

Публікація від Ірина Хакамада (@irina_hakamada) Сен 10 2016 в 3:01 PDT

Які поради найбільше сподобалися вам? Поділіться ними в коментарях. Також ви можете дізнатися про простих життєвих правилах німецьких жінок.