sneznoe.com

Повне фіаско 5 зачісок, які зостарять тебе до невпізнання! На кілька, а то і 10 років.Повне фіаско 5 зачісок, які зостарять тебе до невпізнання! На кілька, а то і 10 років. / жінки

Кожна жінка, яка переступила рубіж 40 років, підсвідомо розуміє, що пора вирішуватися на зміни у своїй зовнішності. Адже той макіяж, манікюр і зачіска, які дуже фарбують дівчину в 20 років, зовсім не йдуть жінкам солідного віку. Тому часто бажання виглядати молодше призводить до зворотного ефекту: макіяж виглядає вульгарно, манікюр безглуздо, а зачіска додає не один десяток років.

Щоб уникнути подібних помилок і зайвих експериментів із зовнішністю, наша редакція настійно радить улюбленим читачкам відмовитися від подібних зачісок.

жахливі зачіски

 1. Зачіска з розпущеним волоссям
  Зачіска з довгим волоссям чи не найпопулярніша на сьогоднішній день, але багатьох панянок за 40 вона надзвичайно старить. Адже з віком у жінок змінюється текстура волосся: вони стають більш тонкими, ламкими і слабкими.

  Ще один привід відмовитися від даної зачіски - відсутність об'єму. Погодься, що висять волосся, нерідко нагадують соплі, мало кого фарбують. Тому якщо твоя шевелюра не відрізняється особливою пишністю, краще підібрати інший варіант зачіски.

 2. Гладко зачесане і стягнуті в пучок волосся
  Такий варіант зачіски з легкістю постарить навіть молоденьку дівчину. Тому з цією зачіскою потрібно бути гранично акуратним. Якщо є бажання стягнути волосся на маківці, слід наїжачити трохи шевелюру. Інакше є великий ризик виглядати немов сувора вчителька.
 3. начісування
  Бажання багатьох жінок причепуритися часом доходить до того, що пані перетворюють власну зачіску в невелике "пташине гніздо". Процес створення зачіски з начосом краще залишити професіоналам в салонах краси. А для святкового вечора краще скористатися класичними варіантами укладання.
 4. коси
  Коси - відмінне прикраса зачіски. Ось тільки вони здатні надати витонченості панночкам, які ще не переступили рубіж 35 років. Туга коса або складне плетіння тільки додасть років жінкам солідного віку.
 5. Дуже короткі стрижки
  Стрижка під хлопчика йде далеко не всім панночкам. Тому перш ніж зважитися на коротку стрижку, Слід ретельно зважити всі за і проти, а краще проконсультуватися відразу у кількох майстрів-перукарів.

А ти вже знайшла для себе ідеальний варіант зачіски? Обов'язково поділися ідеями з цього приводу в коментарях!