sneznoe.com

7 корисних навичок, які спростять життя. Чому нас не вчили цьому в школі ?!7 корисних навичок, які спростять життя. Чому нас не вчили цьому в школі ?! / час

Школярам задають вчити таку силу-силенну матеріалів, що часом за всім цим вчителя забувають розповісти дітям про дійсно важливі речі.

часто після закінчення школи діти не можуть впоратися з простими життєвими завданнями. Але ж вивчення шкільних предметів - це не мета, а лише засіб, яке має забезпечити людині успішне майбутнє.

Пропонуємо твоїй увазі 7 предметів, які були б корисні для майбутніх фахівців.

Чому не вчать у школі

 1. швидкочитання
  Техніка швидкого читання зробить нас розумнішими, але може сильно стати в нагоді. Адже людині постійно доводиться справлятися з величезною кількістю інформації, і знати, як швидко виділити основне смислове значення тексту, - дуже корисно.
 2. Керування часом
  Вміти правильно розпоряджатися своїм часом - просто необхідно. Це допомогло б багатьом людям позбутися від схильності постійно відкладати справи на потім. Більшість наших планів так і залишаються нереалізованими через те, що на них просто не вистачає часу.
 3. уміння навчатися
  Дітям доводиться вчити величезна кількість відомостей, але важливо знати, як правильно це робити.Це вміння позбавило б нас від зайвої витрати часу, адже існують спеціальні техніки запам'ятовування.
 4. Управління фінансами
  Було б добре, якби на уроках математики, використовуючи реальні приклади, учителі навчали дітей грамотно розпоряджатися грошима.
 5. уміння спілкуватися
  Будь-яка взаємодія з людьми передбачає спілкування. Дуже корисно, якщо дитина навчиться чітко формулювати свої думки, відстоювати власну думку.
 6. душевне здоров'я
  Багато людей не можуть себе реалізувати через підвищеної тривожності або невпевненості в собі. Навчити дитину справлятися зі стресом - дуже корисна справа. Уміння піклуватися про свій душевний благополуччя допоможе запобігти депресії і вирішить багато інших проблем.
 7. професійна орієнтація
  Старшокласників в школі слід забезпечити інформацією про світ професій, можливості кар'єрного зростання. Ця дисципліна також має на увазі вміння правильно скласти резюме і ефективно використовувати свій потенціал.

Навчитися цьому може кожен, головне - мати бажання. Покажи цю статтю своїм близьким, дізнайся їх думку!