sneznoe.com

9 прийомів для організації ефективної роботи. Спрости своє життя!9 прийомів для організації ефективної роботи. Спрости своє життя! / час

У будь-якій справі дуже важливо правильно почати. Особливо це стосується початку робочого дня. Якщо тобі це вдалося, тоді 50% успіху вже в кишені. Далі справа йде за гармонійної оптимізацією дня - це другі 50% успіху.

щоб правильно організувати роботу, Робити її більш якісно і не страждати від повсякденних завдань, прочитай і запам'ятай ці дев'ять ефективних прийомів. Ти побачиш, як зміниться твоє життя в кращу сторону!

Як підвищити продуктивність на роботі

 1. Почни ранок з чогось приємного.
  Почни свій день з того, що приносить тобі найбільше задоволення. Так ти зможеш задати відмінний настрій на весь день.

  Якщо тобі подобається писати, так чому б не почати день з записи в блог, попиваючи при цьому смачний гарячий кави? Ти помітиш, що в наступне робочий час ти будеш сповнений енергії.

 2. Прокидайся раніше!
  Це звучить нереально, але цілком можливо. Томас Корлі провів дослідження, в якому порівнювалися звички багатих і бідних людей. Результати показали, що більш заможні люди прокидаються за три години до початку роботи.

  Але якщо ти з якихось причин пізно лягаєш, не варто вставати дуже рано.Те ж саме, якщо тобі на ранню зміну. Маючи в запасі три вільних години, ти зможеш вирішити багато справ ефективніше, ніж увечері. Це величезний плюс до подальшої продуктивності на роботі.

 3. Запам'ятай правило дев'яти справ.
  Обов'язково складай список справ на день, при цьому обмежся дев'ятьма пунктами, а можна навіть і менше. Перший пункт, на який ти плануєш витратити, наприклад, чотири години, повинен бути найважливішим.

  Також в списку повинні бути три справи з меншою важливістю, які займуть всього три години. Ну і п'ять зовсім дрібних справ, з якими ти швидко впораєшся.

 4. Чи не витрачай свої сили на багатозадачність!
  Багато начальників вимагають від своїх підлеглих вирішувати кілька справ одночасно. Хоча це зовсім не зробить твою роботу більш продуктивною. Не можна встигнути все і відразу, ти ж не Гай Юлій Цезар.

  Роби роботу послідовно, все раптові прохання і завдання терпи на потім. Виділи в робочому дні приблизно одну годину, щоб допомогти колегам вирішити всі проблеми, що накопичилися. Якщо ти навчишся концентруватися, то твоя продуктивність підвищиться в багато разів.

 5. Використовуй правило шести питань!
  Коли ти починаєш роботу над чимось новим, постав собі шість питань: навіщо, що, хто, коли, де і як. Наприклад:

  Які цілі цього проекту?

  Що він продає, пропонує?

  Хто є цільовою аудиторією?

  Коли повинна бути виконана задача?

  Де буде поширений продукт (географія проекту)?

  Як буде працювати проект?

  Максимально потрібно уточнити всі питання. Правильно поставлена ​​задача - половина успіху. Це дозволить тобі виконати її ефективніше.

 6. Візьми олівець в руки.
  Всі завдання, які важко вирішити в голові, краще відтворити на папері. Спробуй намалювати у всіх деталях складне завдання, і методи її вирішення з'являться самі собою.
 7. Спрощуй!
  Бувають моменти, коли на тебе звалюється багато роботи, а так хочеться полінуватися. Подивися на складну ситуацію і спрости її. Великі завдання розбий на маленькі, і ти здивуєшся, наскільки простіше буде здаватися їх рішення.
 8. Користуйся правилом двох хвилин.
  Якщо ти можеш виконати будь-яку задачу протягом двох хвилин, то чи не відкладай її. Відповідай на лист або внеси невелику правку. Якщо справа займає більше часу, тоді перечитай пункт "Чи не витрачай свої сили на багатозадачність!".
 9. Не забувай поїсти!
  Рада здається дивним, але він дуже важливий для гарної продуктивності. Часто люди, які занурилися в роботу, забувають поїсти.При цьому енергія витрачається, і її потрібно чимось поповнювати. Обідай і не забувай про перекушування, заповнювати витрачені сили.

Всі ці дев'ять правил дозволять тобі стати більш продуктивним і встигати в два рази більше, при цьому значно зменшивши навантаження і стрес.

Поділися з друзями хитрощами, як підвищити власну продуктивність!