sneznoe.com

Ось як мені вдалося відростити довге волосся допоміг всього 1 дієвий компонент!Ось як мені вдалося відростити довге волосся допоміг всього 1 дієвий компонент! /  волосся

Багато дівчат в боротьбі за довге волосся витрачають великі суми грошей на різноманітні шампуні, маски, сироватки, лосьйони та спреї. На жаль, більшість з них дають короткочасний результат. Остаточно зневірившись, представниці прекрасної статі вдаються до салонним процедурам, нарощуючи штучне волосся.

На жаль, ця процедура теж не дає довгострокового результату: нарощене волосся тримаються лише кілька місяців. Сьогодні ми пропонуємо твоїй увазі рецепт домашнього кошти для волосся, Яке не тільки допоможе відростити розкішну шевелюру, але і позбавить тебе від лупи.

Домашній шампунь для росту волосся

Щоб приготувати це дієвий засіб, необхідно змішати харчову соду з водою у співвідношенні 1: 3. Найкраще використовувати для цієї мети пластикову пляшку. Суміш слід нанести на вологе волосся, рухаючись від коренів до самих кінчиків.

Потім необхідно залишити засіб діяти протягом 2-3 хвилин. Щоб змити суміш з волосся, потрібно використовувати теплий відвар з ромашки. Для досягнення максимального результату в кінці процедури слід обполоснути волосся сумішшю з води і яблучного оцту в співвідношенні 1: 4.Проводити таку процедуру необхідно 1 раз в тиждень.

Займися відновленням свого волосся і поділися цілющим рецептом натурального шампуню з друзями!