sneznoe.com

Сімейний лікар Медики вже назвали найдоступнішу їжу проти раку! Скільки можна просити ...Сімейний лікар Медики вже назвали найдоступнішу їжу проти раку! Скільки можна просити ... / вітаміни

Горіхи, здавалося б, дуже маленькі дари природи, але в них міститься величезне кількість мінералів, вітамінів, мікроелементів, жирів і білків. Цей продукт є ситним і корисним перекусом, Який відмінно псує апетит перед обідом. Самі по собі горіхи дуже гарні, але з сіллю або цукром вони стають ворогами будь-якої дієти.

сьогодні "Так просто!" пропонує тобі дізнатися більше про шкоду і користь різних горіхів.

Користь і шкода горіхів

 1. Кращі горіхи для людей, які дотримуються дієти
  У більшості горіхів міститься приблизно однакова кількість калорій в розрахунку на 100 г. Але самими низькокалорійними вважаються мигдаль, кеш'ю і фісташки. Сидячи на дієті, що не вживай горіхи, смажені в маслі, тому що висока температура руйнує корисні речовини, а рослинні масла містять шкідливі жири. Краще з'їж сирих або підсмаж їх на сухій сковороді.

 2. Найгірші горіхи для дієт
  Макадамия і пекан є дуже калорійними горіхами, в яких до всього міститься дуже мало білка. У будь-якому випадку, якщо є їх в міру, то вони не завдадуть шкоди твоїй фігурі.

  © DepositPhotos

 3. Кращі горіхи для серця
  У всіх горіхах містяться омега-3 жирні кислоти, Які дуже корисні для серця. А в волоських горіхах ще й у великих кількостях міститься альфа-ліноленова кислота, яка допомагає при серцевої аритмії, а також знижує запалення і окислення судин після вживання жирної їжі. З'їдай 8 волоських горіхів в день, щоб зміцнити своє серце.

 4. Кращі горіхи для мозку
  Хоч арахіс і бобова рослина, але його часто відносять до горіхів. У ньому міститься велика кількість фолієвої кислоти, яка так потрібна нашому мозку для підтримки когнітивної функції. Завдяки цьому ж речовини, арахіс є ідеальним продуктом для вегетаріанців і вагітних жінок. Також в арахісі містяться вітамін Е і жирні кислоти, які необхідні нашому мозку.

  © DepositPhotos

 5. Кращі горіхи для чоловіків
  Для чоловічого здоров'я хороший горіх пекан: в ньому міститься бета-ситостерин - природний стероїд, Який полегшує симптоми аденоми передміхурової залози.

  © DepositPhotos

 6. Кращі горіхи для профілактики захворювань
  У мигдалі містяться вітамін Е (природний антиоксидант), Які допомагає організму боротися з з небезпечними запаленнями та іншими захворюваннями, включаючи рак легенів і вікові когнітивні розлади.

  © DepositPhotos

 7. Кращий спосіб вживання горіхів
  Горіхи добре вживати в поєднанні з вуглеводами - фруктами або соком, так як вони уповільнюють травлення і засвоєння цукру. Додай горіхи в салати, йогурти та інші страви.

  © DepositPhotos

 8. Кращі у всіх сенсах горіхи
  Так які ж горіхи краще за всіх інших? На щастя, тобі не доведеться вибирати якийсь один вид. Кращий спосіб отримати повний заряд поживних речовин і антиоксидантів - вживати суміш сирих і несолоних горіхів. Такий вибір буде найправильнішим.

  © DepositPhotos

Насолоджуйся улюбленим видом горіхів або ж роби різноманітні горіхові суміші - без різниці, як ти будеш вживати цей продукт, в будь-якому випадку ці дари природи дуже корисні для людського організму!