sneznoe.com

Перше, що я хочу сказати - я красуня, друге - я красуня. Це те, як я ставлюся до свого тіла, - каже Руслана ПисанкаПерше, що я хочу сказати - я красуня, друге - я красуня. Це те, як я ставлюся до свого тіла, - каже Руслана Писанка /  вага

Відома телеведуча і актриса Руслана Писанка на початку кар'єри зуміла зробити свої пишні форми візитною карткою. Але зараз вона схудла так, що її важко впізнати. Зробила Руслана це дуже грамотно і без шкоди для здоров'я, адже вона скинула цілих 42 кілограми, а у неї навіть шкіра не провисла. Зараз вона щаслива і струнка їздить на гастролі. І, звичайно ж, з радістю розповідає, як домогтися таких результатів в боротьбі із зайвою вагою.

Зірка випробувала багато дієт і тренувань, але досягти результату їй вдалося на шоу про схуднення, в якому вона взяла участь разом з чоловіком. Редакція "Так просто!" розповість тобі про головні правилах схуднення Руслани Писанки. А також про те, як зберегти досягнутий результат.

Ефективний спосіб схуднення

Через схильність до повноти Руслану називали типовою українською жінкою. Актриса і не заперечує, а головне - любить себе такою, яка є. "Перше, що я хочу сказати - я красуня, друге - я красуня, і третє - я красуня. Це те, як я ставлюся до свого тіла".

Навіть будучи дамою великих розмірів, вона брала участь в танцювальних шоу, де перемагала своїх худих суперниць.Так що правило № 1 для всіх жінок - прийняти себе і своє тіло. Набагато простіше худнути з любов'ю до своєї фігури, ніж з ненавистю.

Актриса неодноразово сідала на різні дієти, але великих результатів добилася лише одного разу. "Я вам скажу, що не кожна людина може собі це дозволити, не кожен витримає це. Але ось я сиджу перед вами, і у мене був такий досвід, коли я за 30 місяців скинула 20 кілограмів, але я їла тільки до другої години дня . Моє харчування було збалансоване тому, що воно включало і білки, і вуглеводи, дуже багато води. Я схудла, але тіло не обвисло ".

Між іншим, подібного режиму харчування тривалий час дотримувалася і Юлія Висоцька.

Але заповітних 42 кілограми зайвої ваги Руслана Писанка скинула лише на шоу для схуднення. Там з нею працювали дієтологи і тренери. Однак, крім радості, актриса відчула вже й депресію після участі в проекті, адже вона тривалий час боролася сама з собою. Але правило № 2 - йти до своєї мети, незважаючи ні на що. Зневіра піде, як тільки ти побачиш у відображенні заповітні форми.

"Коли я вийшла з табору, мені не хотілося йти ні в який спортзал. Думка про спорт, фітнес, канаті, пресі гнітила.Потім зрозуміла, що мені потрібно буде продовжити заняття з тренером. Спочатку він мене перевіряв, що я можу. Зрозумів, що можу багато, і ми стали в одне тренування укладати 700 повторень. Наприклад, 50 віджимань, 50 присідань, 50 раз стоїш в планці, підминаючи під себе коліна.

Я внутрішньо розуміла, що не хочу цього робити, але було потрібно. Все-таки за 4 місяці, які ми були вдома, потрібно було скинути ще кілограми до тих, що ми скинули в таборі. Вдома я схудла ще на 13 кг ".

Зараз Руслана повернулася до активної гастрольної роботі, але на тренування продовжує ходити разом з чоловіком, коли є вільний час. До речі, за час шоу її чоловік скинув 40 кг. Актриса їздить з виступами по всьому світу, і, звичайно ж, пробує різні смаколики: "Доводилося бити себе по руках. Все їх ковбаски, сосиски, пиво я спробувала. Бути в Німеччині і не з'їсти сосиску - мене не зрозуміють.

Але німецькі порції настільки величезні, що їх не змогла подужати навіть чоловіча частина нашої компанії. Я в такі моменти обходилася супчиком. А після риби з салатом пройшла більше 15 тисяч кроків ". Так що правило № 3 - контроль прийому їжі. Без цього ніяк.

Тепер Руслана все та ж щаслива й усміхнена жінка, тільки набагато стрункішою. Схуднути - це 50% успіху, головне - підтримувати результат.Так що не варто розслаблятися після досягнутого результату, адже далі тебе очікує праця довжиною в життя, щоб підтримувати свою нову фігуру.

А ти згодна з тим, що досягти бажаних результатів, особливо в боротьбі за красиве тіло, можна лише з любов'ю до себе, підтримкою близьких і завдяки копіткій праці, в тому числі моральному? Розкажи нам в коментарях, а також поділися радами схуднення від зірки зі своїми друзями в соціальних мережах!