sneznoe.com

Варення-п'ятихвилинкаВарення-п'ятихвилинка /  варення

Чекаєш ти початку сезону дешевих ягід так само, як і я, щоб почати з розмахом варити варення? В цьому процесі є щось майже містичне, коли стоїш у тазу і помішувати ложкою (обов'язково дерев'яною!) Булькаючі вариво.

Полуниця, вишня, смородина, малина, шовковиця ... пісня! Баночки стрункими рядами поступово заповнюють полички в комірчині.

Чи не подумай, що "Так просто!" закликає тебе перетворювати квартиру в філія консервного заводу! Але як же це здорово: взимку, сьорбаючи чайок, поласувати запашною річним десертом з банки ...

У наш божевільний століття постійного дефіциту часу рецепти бабусь і мам, коли варення варили довго і в кілька прийомів, втрачають свою актуальність. Хочеться зробити все швидко, щоб раз, два - і готово! Ось тут і згадуєш про знамените варення-пятімінтку, Яке можна приготувати з будь-яких ягід.

швидке варення

Чим менше варення вариться, тим воно корисніше, ягоди зберігають свій смак, Форму і аромат. Для рецепта, наведеного нижче, ідеально підходять малина, смородина, полуниця, вишня.

складові

  • 1 кг ягід
  • 1 кг цукру
  • 4 ст. л. лимонного соку (до вишні додавати не потрібно)

приготування

  1. Стиглі ягоди перебери і вимий, у вишень видали кісточки. Засип цукром і залиш на ніч в холодильнику.

  2. Вранці таз з ягодами постав на невеликий вогонь і, помішуючи, доведи до кипіння. Після закипання додай лимонний сік і вари ще 5 хвилин.

  3. Розлий варення гарячим в стерилізовані банки і закрий. Для мене найзручніше використовувати банки об'ємом 250 мл з відгвинчуються кришками. Поки варення булькає, кришки кип'ячу, а банки стерилізують в мікрохвильовці.

  4. Закриті банки з варенням переверни догори дном і вкутай на кілька годин до охолодження.

Приблизний вихід готового продукту залежить від ягід: з малини, полуниці, смородини - 1 л, з вишні - 1,6 л (за рахунок великої кількості соку). Перевірено: домашні заготовки прекрасно зберігаються в умовах міської квартири поза холодильником, що не киснуть і не вибухають.

Допоможи подругам відкрити сезон заготівель, поділися з ними рецептом!