sneznoe.com

6 фізичних вправ для новачків. Почни спортивне життя з захопленням!6 фізичних вправ для новачків. Почни спортивне життя з захопленням! /  Тренування

Щоб спорт приносив задоволення, навантаження повинні бути правильними. Це означає, що складність тренування повинна відповідати твоєму рівню фізичної підготовки. Ясна річ, якщо людина раніше не займався спортом, відразу зробити 50 віджимань для нього - подвиг.

Мало хто на таке здатний, а навіть якщо і піде на це геройство, самопочуття потім буде жахливим. М'язовий біль нетренованого тіла дуже неприємна ... Почни свої спортивні вправи з раціональної навантаження. Цей комплекс створений спеціально для новачків, але він сподобається і бувалим спортсменам!

  1. Почни заняття з тренування сідниць і нижнього преса. Ця вправа робити дуже просто: встань на коліна, руки тримай на ширині плечей. Зігни праву руку в лікті, дістань ліктем до зігнутого коліна лівої ноги. Повтори це для лівої руки.
  2. Перемісти руки за голову, випряміть плечі і спину. Піднімай ноги, згинаючи їх у колінах, діставай ліктями коліна. Намагайся виконувати вправу якомога активніше, адже воно таке просте!
  3. Сядь на підлогу, упирайся на випрямлені руки. По черзі піднімай ноги, не згинаючи їх. Якщо ти будеш тримати ноги прямими, ефект від вправи буде сильним.
  4. Качай прес, скручуючи тулуб і спираючись на м'язи нижньої частини живота.
  5. Постав руки за голову, діставай коліна ліктями в положенні сидячи.
  6. Зроби упор на випрямлені руки, згинай ноги, дістаючи колінами лікті. Після цієї вправи ти зможеш віджиматися з легкістю, воно прекрасно тренує відповідні м'язи!

Щоб почати тренуватися, потрібно зовсім небагато. Твоєї сили волі точно вистачить для виконання цього елементарного комплексу з 6 вправ. Якщо не зараз, то коли? скористайся цими ідеальними вправами для тих, хто тільки відкриває спорт. Тобі так сподобається відчувати м'язовий тонус і загальний бадьорий стан, що ця зарядка перетвориться в щоденний ритуал!

Починати тренування разом з одним ще цікавіше, мотивуй близьких займатися спортом. Це робить життя якісніше!