sneznoe.com

Ось чому варто тренуватися, незважаючи ні на що. Спорт перемагає стрес!Ось чому варто тренуватися, незважаючи ні на що. Спорт перемагає стрес! / депресія

"Коли мені говорять, що я щаслива, вони навіть не уявляють, скільки я працюю для цього!" Те, як ти себе відчуваєш, залежить тільки від тебе. Ця розповідь доводить, що людина сама відповідає за те, що з ним відбувається. Дівчина, яка страждала хронічними депресіями, в один момент зрозуміла - так більше не можна. Вона зробила спробу самогубства - невдалу, на щастя для неї.

Після госпіталізації і курсу лікування в лікарні, Клер вирішила круто змінити життя і взяти депресію під свій контроль. Це психічний розлад описував ще Гіппократ, акцентуючи увагу на тому, що депресія лікується за допомогою водних процедур, фізичних навантажень і регуляції циклів сну. З античних часів багато що змінилося, але основи залишилися тими ж - здоровий, упорядкований спосіб життя веде до позбавлення від депресій.

Спорт і стрес

 1. гормони
  Випадок Клер був досить важким - її депресія виникала не як звичайна реакція на стрес. Хвороба проявлялася через нестачу дофаміну і серотоніну, Ці речовини вироблялися в організмі в недостатніх кількостях. Проаналізувавши ситуацію, дівчина зрозуміла: їй не хочеться все життя приймати ліки, що заповнюють недолік гормонів.

  Антидепресанти мають неприємними побічними ефектами - від них додають у вазі, постійно хочеться спати, притупляється свідомість. Клер вибрала біг як спосіб поповнення гормонів щастя в своєму організмі і не прогадала! За 30 хвилин пробіжки виробляється достатня кількість ендорфінів для того, щоб пережити критичний депресивний стан без ліків.

  Якщо за допомогою фізичного навантаження з депресією справляються навіть люди з фізіологічними причинами захворювання, то що говорити про тих, хто сумує в результаті звичайних щоденних стресів?

  Спорт - те, що потрібно для гарного настрою і самопочуття. Ендорфіни - гормони щастя, під час інтенсивного тренування їх виробляється дуже багато. Механізм простий: працюють м'язи, вони напружуються і болять, виділяється гормон адреналін. Щоб зменшити біль, зняти втому і послабити адреналіновий удар, з'являються ендорфіни, Які дарують спокій, щастя і розслаблення. І все це - всього за півгодини посиленого фізичного навантаження.

 2. психіка
  Гормональна система керує нами, але не варто забувати і про те, що психологічний стан людини може сприяти депресії або ж, навпаки, допомагати успішно з нею боротися.Спорт тренує силу волі, підвищує самооцінку, дає людині впевненість у собі.

  Він починає вірити, що йому під силу контролювати свій емоційний стан і входити в потрібне русло мислення за власним бажанням. Саме цього не вистачає багатьох жертвам депресії: вони не цінують себе, не вірять в те, що здатні змінити своє життя. Перемагаючи себе в спорті, ти перемагаєш негативні емоції і причину їх появи в корені. Сила волі - все-таки величезна сила.

 3. фізичне здоров'я
  Люди, які займаються спортом, починають любити своє тіло, відчувати його на повну. Це ж ідеальна машина, яка працює так, як ти цього захочеш! Спорт вирішує дуже багато проблем зі здоров'ям, нормалізує обмін речовин, покращує самопочуття.

  Завдяки фізичним навантаженням людина вчиться дихати глибоко, кисень надходить в кров активно. глибоке дихання допомагає впоратися з нервовим напруженням, депресія буквально розчиняється в правильному диханні. Піднесений настрій після тренування зберігається надовго, це надійне протиотруту проти стресу.

Клер змогла впоратися з пригніченим станом за допомогою спорту.Продовжуючи займатися, вона все більше цінує себе і своє життя, вчиться позитивно сприймати будь-які події і більше не страждає затяжними депресіями. Це відмінне рішення для всіх, хто відчуває, що нерви явно не в порядку. Заняття спортом повертають гармонію в роботу нервової системи, це дійсно так.

Тренуй своє тіло, і ти станеш витривалою і сильною особистістю з величезним ресурсом щастя і життєвої енергії. Звучить заманливо, чи не так? Розкажи друзям історію цієї дівчини - депресія лікується спортом!