sneznoe.com

Тренуйся де завгодно 5 доступних, але дуже ефективних вправ!Тренуйся де завгодно 5 доступних, але дуже ефективних вправ! / Тренування

Чи варто говорити, як складно іноді змусити себе позайматися спортом. Начебто знаєш, що потрібно це робити, та й відчуття приємні після тренування ... Але сили волі не вистачає. Особливо якщо потрібно зібратися і піти в зал. Де взяти ці пару годин зайвого часу? Тренування все відкладається і відкладається.

Перевага цих вправ точно змусить тебе їх полюбити. Тренуватися таким чином ти можеш в будь-який вільний час, в будь-якому одязі: зарядка дуже проста, не вимагає додаткових пристосувань. Обідня перерва на роботі - відмінна можливість розім'ятися! Це те, про що мріють багато жінок.

проста тренування

 1. сумо
  Стань рівно, розправ плечі. Повільно і неглибоко присядь, впираючись руками в коліна. Затримайтеся в напруженому положенні на 15 секунд. Повтори вправу 15 разів.
 2. Будда
  Присідай неглибоко, склавши долоні разом. Відчуй напругу в спині і руках, це вправа покращує поставу. Стеж за тим, щоб голова не опускалася вниз, контролюй положення спини.
 3. кінь
  Постав ноги якомога ширше і присядь, руки розведи широко в сторони, потягни. Вернись в початкове положення, вирівняти. Повтори так 10 разів.Не забувай правильно дихати під час виконання зарядки!
 4. балет
  Знайди відповідну опору, спинка стільця підійде відмінно. Прийми позу попередньої вправи. Тепер, випрямляючи, тримайся за опору і відводь одну ногу в сторону. Потрібно відчути, як працюють м'язи внутрішньої і бічній частині стегна. Ці зони більше не будуть проблемними, якщо виконувати такі прості рухи частіше! Зроби 10 повторень.
 5. струнка
  Обіпрись про спинку стільця, вирівняти. Стань на носочки. Затримайтеся в цьому положенні на декілька хвилин.

Ці прості вправи дуже швидко перетворять твою фігуру, якщо ти не будеш лінуватися! Така зарядка створена для жінок, які вічно кудись поспішають і не приділяють належної уваги спорту. У будь-якому одязі, в будь-якому місці ти можеш наблизитися до краси і здоров'ю за допомогою даної нескладної зарядки. Варто спробувати!

Нехай подруги також оцінять ці 5 чудо-вправ, прийшли їм цей пост!