sneznoe.com

6 прийомів оригінальної сервіровки святкового столу. Приведи своїх гостей в захват!6 прийомів оригінальної сервіровки святкового столу. Приведи своїх гостей в захват! /  серветки

Від того, як оформлений святковий стіл, залежить апетит гостей! Краса - обов'язковий гість на будь-якому банкеті, адже в урочистій обстановці у присутніх створюється відповідний настрій, завдяки якому свято виходить вдалим. Якщо ти хочеш, щоб гостям надовго запам'яталася вечірка, прикраса приміщення та столу - зовсім не дрібниці.

Спочатку тобі може здатися, що зробити такі неймовірно красиві речі дуже складно. Не переживай, елегантні серветки при бажанні вийдуть у кого завгодно! Тим більше коли є така докладна інструкція для їх виготовлення. Їсти, пити, танцювати і спілкуватися набагато приємніше, коли тебе оточує такий шикарний декор.

Спробуй навчитися складати звичайні серветки так, як ти ще не пробував це робити.

Як навчитися складати серветки

  1. Тюльпан з серветок
  2. Пальмова гілка
  3. Ялинка з серветок до Нового року
  4. Латаття
  5. екзотичні серветки
  6. Оригінальний і одночасно простий спосіб

Серветки виглядають дійсно блискуче! Скористайся цими підказками, коли будеш влаштовувати свято у себе вдома в наступний раз, - особи твоїх гостей будуть сяяти від задоволення, яке подарує їм естетично оформлений стіл.

За допомогою цих трюків ти можеш зробити святкової будь-яку трапезу, це хороша ідея - раптово порадувати близьку людину приємною деталлю.

Розкажи всім господиням про ці способи оформлення святкового столу - красою потрібно ділитися!