sneznoe.com

Як нас дурять кожен день! Найпоширеніші прийоми маркетологів.Як нас дурять кожен день! Найпоширеніші прийоми маркетологів. / покупки

На сучасному ринку товарів конкуренція досягає таких масштабів, що виробники і маркетологи намагаються просто обдурити покупців. Ці прийоми дуже безневинні, але потрібно бути досить уважним, щоб не клюнути на них.

Наприклад, щодня ми чуємо про шкоду холестерину для нашого здоров'я. Коли покупець бачить, що на упаковці товару присутній напис "без холестерину" він з радістю купує цей товар. Виробники цим користуються, і клеять ці написи навіть на ті товари, де його і не може бути. Пропоную тобі подивитися на найпоширеніші приклади таких вивертів маркетологів.

Як нас дурять

 1. Пакет молока. У ньому 900 г, але часто такий сприймається як літровий. Поруч з ним лежить кефір. Його щільність вище щільності води, а це значить, що ти купиш НЕ 900 мілілітрів кефіру, а всього 874,5.
 2. 25 років гарантії. Ти можеш не турбуватися, що придбаний прилад зламається, чи не так? Але є нюанс. Необхідно зберегти чек, який зазвичай друкується на касовій термострічці. Вони вицвітають через два-три роки. Так що краще відразу зробити ксерокс такого чека.
 3. В олії не може міститися холестерин.Але написати обов'язково треба, про всяк випадок.
 4. Сосиски без сої. Якщо вони зроблені не з м'яса, то з соєвого текстурат або з жирової емульсії. На цих написано, що вони без сої, то вони зроблені, швидше за все, з емульсії. Затвердження "без сої" не говорить, що сосиски зроблені зі справжнього м'яса.
 5. Наслідування. Цей маргарин оформили, як відоме масло і просто упустили назва класу товарів. Покупець сприйме цей товар, як масло.
 6. Ще один приклад наслідування. В гору шоколадок поклали продукт власної торгової марки.
 7. Ікра всередині є. На кришці, напевно, випадково забули написати, що це ікра мойви.
 8. Лимонна кислота одночасно є і регулятором кислотності, і консервантом, і смаковою добавкою. Але якщо виробники мали на увазі її як регулятор, то консервантів там, звичайно ж, немає.
 9. Виявляється, молоді бички, та ще за такою ціною, - це птахи. Цікаво виходить.
 10. Ти ще віриш, що там є м'ясо краба?

Будь уважніший. Ми часто сприймаємо написи на упаковках продуктів буквально, а в них є підступ. Намагайся вчитуватися і в склад продуктів і аналізувати цю інформацію. Чи не ведісь та такі банальні хитрощі!