sneznoe.com

Якщо ти заснеш без одягу, ось що буде з твоїм тілом завтра! Навіть не думала ...



Якщо ти заснеш без одягу, ось що буде з твоїм тілом завтра! Навіть не думала ... / Одяг

Сон є невід'ємною частиною нашого життя. Він дарує організму енергію, сприяє гарному настрою і дуже добре відбивається на нашій зовнішності. Але навіть спати потрібно вміти правильно.

Крім того, що на сон потрібно виділяти 7-8 годин на добу, варто відмовитися від усіляких піжам і нічних сорочок. Це дозволяє не тільки дихати твоєму тілу, а й має безліч інших фізичних і психологічних плюсів. Про те, наскільки корисний сон без одягу тобі розповість редакція "Так просто!".

Як потрібно спати

 1. Захист від бактерій
  Здавалося б, все навпаки, але сон голяка перешкоджає розмноженню бактерій і грибка. Варто зауважити, що піт на тілі висихає швидше, ніж, наприклад, на піжамі.
 2. повноцінний сон
  Проробивши багато дослідів, вчені прийшли до висновку, що голі люди сплять міцніше, ніж ті, хто в одязі. Вона порушує природну регуляції температури тіла, і через це людина часто ворушиться. Це псує якість сну. Голим ти будеш спати як немовля.
 3. відновлення шкіри
  Сон без одягу допомагає в процесі відновлення шкіри, адже сальні залози працюють в повну силу, а шкіра швидше засвоює корисні речовини.Таким чином поліпшується швидкість обміну речовин.
 4. Гарний настрій
  Цікавим є той факт, що контакт шкіри двох людей призводить до виділення гормонів кохання типу окситоцину. Це підвищує чуттєвість відносин з коханою людиною. А ще, це зміцнює почуття довіри і близькості, а також знижує серцебиття.
 5. схуднення
  Якщо ти будеш спати голим, у тебе знизиться рівень кортизолу і покращиться сон. А це сприяє поліпшенню метаболізму. Так що, якщо хочеш скинути вагу, відмовся від одягу для сну.

Тепер ти знаєш, що спати без одягу набагато корисніше, ніж в ній. Поділись корисною інформацією з друзями, нехай їх сон теж буде здоровим і міцним!