sneznoe.com

Цей тренер з фітнесу спеціально погладшав. Я був у захваті, дізнавшись, навіщо він це зробив!Цей тренер з фітнесу спеціально погладшав. Я був у захваті, дізнавшись, навіщо він це зробив! /  мотивація

Якщо ти шукаєш мотивацію для того, щоб схуднути, зайнятись спортом і придбати чудову фізичну форму, подивися на цього хлопця.

Професійний інструктор з фітнесу, який тренує клієнтів індивідуально, провів дивовижний експеримент над власним тілом. Дрю Меннінг - так звуть нашого героя - ніколи не був товстим.

Як повернути собі форму

Його статура було середнім, але Дрю завжди любив спорт і займався ним із задоволенням. Тому він і вибрав долю спортивного тренера. "У якийсь момент я зрозумів, що втомився від скарг клієнтів. Вони говорили, що я ніколи не зможу зрозуміти того, хто народився товстуном. Я вирішив довести, що людина здатна на все, якщо є бажання!"

Для експерименту Дрю знадобився рік. За 6 місяців він погладшав на 32 кг, а потім - повернувся в колишню ідеальну форму за допомогою дієти і тренувань.

Справжній фанат своєї справи ... Кожного місяця він фотографувався. Досить подивитися на ці знімки, і відразу стає зрозуміло - домогтися прекрасного зовнішнього вигляду може будь-яка людина!

1-4 тиждень. Хлопець став налягати на жирну і солодку їжу, додаючи в неї спеції, що підвищують апетит. Спершу він погладшав трохи, але незабаром ...

4-8 тиждень. Вже видно результат неправильного харчування.

8-12 тиждень. Живіт стає все більше!

12-16 тиждень. Дрю зізнався, що він себе відчував жахливо: задишка, проблеми з травленням і поганий настрій не покидали його.

16-20 тиждень.

20-24 тиждень. Плюс 32 кілограми! Дрю важив 120, і тут він зрозумів, що можна зупинитися.

24-28 тиждень. Інструктор відновив режим тренування і перейшов на звичне здорове харчування.

28-32 тиждень.

32-36 тиждень.

36-40 тиждень. Почав повертатися звичний вигляд ...

40-44 тиждень.

44-48 тиждень.

48-52 тиждень. Красунчик! Як йому це вдалося? Секрет один - в силі волі, яка здатна створити диво! Немає межі людським можливостям.

Після цього досвіду хлопець став відомий у всьому світі - ще б пак! Видно, що він захоплений своєю роботою і пожертвував цілим роком життя для того, щоб донести до своїх клієнтів просту істину. Якщо хочеш по-справжньому змінитися - у тебе обов'язково вийде! Покажи друзям цю статтю, здатну надихнути їх на нові звершення.