sneznoe.com

У 73 він робить те, що багатьом не під силу і в 20! Браво вічно молодому дідусеві.У 73 він робить те, що багатьом не під силу і в 20! Браво вічно молодому дідусеві. /  мотивація

Анатолій Микитович - абсолютно незвичайний дідусь. Вірніше, після того як ти подивишся це відео, дідусем його назвати просто язик не повернеться. У 73 роки ця людина витворяє таке, що не під силу багатьом молодим спортсменам!

Енергія і витривалість дідуся вражає. Як? Як він домігся такого тіла, такого розвитку своїх можливостей?

Комплекс вправ від Анатолія Микитовича зробить сильним і красивим будь-якого чоловіка незалежно від віку. Він складається з 40 статичних невеликих тренувань на різні групи м'язів. Саме завдяки статичності навантаження настільки ефективна, тіло відразу ж знаходить рельєфність - м'язи промальовувалися дуже швидко.

Звичайно, щоб досягти такого блискучого результату, спортсмен похилого віку трудився більше половини свого життя. Він займався на літніх спортивних майданчиках, всі вправи розраховані саме на обладнані таким чином площадки. Деякі види тренувань неможливо виконати без спеціальної підготовки, тому Анатолій Микитович пропонує спортсменам добре розігріватися і готувати своє тіло до серйозних навантажень, починаючи з малого.

Комплекс вправ для будь-якого віку

Коли дивишся на цю людину, мимоволі хочеться відправитися на спортивний майданчик прямо зараз. Цей дідусь - дуже достойна приклад для наслідування! Він показав усім, що треба робити, щоб бути вічно молодим.

Розішли це приголомшливе відео своїм друзям - воно гарантовано здивує їх і змусить задуматися про свій спосіб життя.