sneznoe.com

Модний вирок 15 слушних порад по стилю від Евеліни Хромченко.Модний вирок 15 слушних порад по стилю від Евеліни Хромченко. / Мода

Для того щоб бути жіночною і привабливою, Потрібно знати маленькі хитрощі. Евеліна Хромченко як експерт по стилю готова поділитися ними з тобою. Багато жінок вважають, що можна красиво виглядати, тільки якщо купувати дорогі брендові вбрання, але це не так. Освоївши кілька секретів від професіонала в галузі моди, ти зможеш вибирати для себе правильні бюджетні речі і виглядати на всі 100%. Ці поради обов'язково допоможуть тобі стати краще!

Поради від Евеліни Хромченко

 1. Яка взуття - таке й життя.
 2. Бог дав нам смак, щоб ми могли економити.
 3. Штани або бездоганні, або ніякі взагалі. Бездоганні штани візуально подовжують ноги і зменшують стегна.
 4. Закон: як тільки жінка одягає підбори, у неї тут же трапляється щастя в особистому житті.
 5. Маленьке чорне плаття додасть красу навіть літньої жінки. Єдине пам'ятай, що під нього потрібно надягати щільні чорні колготки.
 6. Не варто підбирати круглі окуляри під кругле обличчя і надягати квадратні - під квадратне. Гострі риси обличчя добре оформляються округленими формами оправи.
 7. Жінка без сумки - це вкрай підозріла особа.У кожної жінки повинен бути клатч для вечірнього виходу, невелика сумка на ланцюжку і денна ділова сумка з короткою і довгою ручками.
 8. Щоденний догляд за собою - це не розкіш, а одна з форм ввічливості до себе.
 9. Універсальні туфлі - тілесні човники і чорні шпильки. При цьому взуття повинне бути не тільки зручною, але і витонченою. Візьми гроші, відкладені на чорний день, і купи собі нові туфлі. Дуже ймовірно, що цей день так ніколи і не настане.
 10. Елегантність - це гармонія і міра. Краще "недо-", ніж "пере-".
 11. Біжутерію вибирай так, щоб було видно, що це вона. Якщо ти не намагаєшся видати бажане за дійсне, то можна виглядати шикарно навіть в колі жінок, прикрашених натуральними каменями.
 12. Можна не один рік вчити дівчину жіночності, але панчохи зроблять це миттєво.
 13. Не буває масивних ніг, існують погані колготки. Не буває некрасивих жінок, є погані перукарі.
 14. Для того щоб сподобатися чоловікові, досить надіти спідницю-олівець, невисокі шпильки і панчохи зі стрілкою, вирівняною ззаду.

Евеліна Хромченко дає дуже слушні поради. Вона вважає, що краса жінки в її простоті. Необов'язково одягатися дорого, щоб виглядати стильно.Головне - мати смак, і тоді весь світ буде у твоїх ніг. Візьми на озброєння ці корисні хитрощі!

Поділися з друзями уроками стилю від модного експерта!