sneznoe.com

Східний еліксир молодості будь молодше на 10 років, не докладаючи ніяких зусиль!Східний еліксир молодості будь молодше на 10 років, не докладаючи ніяких зусиль! /  лимони

старіння організму неминуче, і з цим потрібно змиритися. Але в будь-якому віці хочеться добре виглядати і відчувати себе молодим! Що потрібно для цього? Звичайно, важливо правильно харчуватися, дотримуватися режиму дня, навантажувати організм фізичними вправами, не нервувати через дрібниці ...

Список можна продовжувати довго, але який сенс, якщо на практиці дуже мало людей виконують такі приписи. Вибір способу життя - справа кожного. Той, хто прагне відчувати себе чудово і виглядати не гірше, буде робити для цього все можливе!

Східний еліксир молодості

Чому б не спробувати цей еліксир молодості, який користується великою популярністю на Сході? Секрет його дії простий: в першу чергу еліксир сприяє правильній роботі шлунково-кишкового тракту.

Коли шлунок здоровий, шкіра стає сяючою, особа світлішає, риси обличчя стають м'якими. Також цей чудовий еліксир очищає судини і печінку, що впливає не тільки на красу шкіри. Очищення печінки від токсинів дарує енергію і бадьорість, самопочуття стає прекрасним.

Речовини в складі еліксиру підвищують імунітет, сприяють одужанню при циститі і пієлонефриті,а також - профілактиці цих захворювань. Знаходячи здоров'я, ти будеш молодіти на очах!

складові

  • 100 мл лимонного соку
  • 200 г меду
  • 50 мл оливкової олії холодного віджиму

Змішай ретельно всі інгредієнти і бережи еліксир в холодильнику. Для лікувального ефекту достатньо випивати 1 ст. л. цієї суміші натщесерце. Найголовніше - робити це кожен день.

Уже через місяць ти відчуєш, як твій організм прийшов в тонус, шкіра очистилася, А настрій стало чудовим. Адже на здорового і енергійного людини завжди приємно дивитися в дзеркало, це створює позитивний настрій на весь день!

Блиск в очах - те, що відрізняє молоду людину від старіючого. Не переставай дивуватися всьому новому, стався до життя з інтересом, експериментуй, і тоді молодість завжди буде з тобою. Розкажи про це незвичайному рецепті знайомим різного віку - міцне здоров'я потрібно всім!