sneznoe.com

16 лютого - китайський Новий рік. Астролог Кевін Фунг повідав, що підготувала Жовта Собака для кожного знака.16 лютого - китайський Новий рік. Астролог Кевін Фунг повідав, що підготувала Жовта Собака для кожного знака. / Астрологія

16 лютого - китайський Новий рік. А це означає, що Жовта Земляна Собака стала господинею цього року. Саме з цього дня для всіх знаків почнуться зміни в житті, згідно східним гороскопом. І звичайно ж, ніхто не складе більш точний прогноз на рік, ніж китайський астролог.

Кевін Фунг - один з найбільш затребуваних китайських астрологів, А також провідний консульант по фен шуй. Його прогнозами керуються багато знаменитостей і бізнесмени. Редакція "Так просто!" вирішила дізнатися, що приготувала Жовта Собака для кожного з 12 тварин знаків східного зодіаку за словами китайського астролога і розповісти тобі.

Східний гороскоп на 2018 рік

Жовта Земляна Собака - істота вірне, економне, розумне. Її не цікавлять інтриги і плітки, вона пряма, чесна і сильна. Жовтий колір додає Собаці оптимізму і впевненості в завтрашньому дні, а то, що вона ще й Земляна, говорить про твердість характеру і душевної стабільності. Але незважаючи на всі ці якості, вона ще й великий ентузіаст.

Китайський гороскоп заснований на 12 тварин знаках китайської астрології, Яке, згідно з повір'ями, ховається в серці людини.Якщо раптом ти не знаєш яка тварина є твоїм покровителем, то подивися це в таблиці.

 1. Гороскоп для Щура
  Люди, що народилися в рік Щура, чарівні, вміють завоювати прихильність оточуючих. У них прекрасні інтелектуальні здібності. У 2018 році Собака підготував їм підготував успіх в амурних справах. Зірки обіцяють любов і взаєморозуміння з коханою людиною. Однак, в першій половині року можуть бути деякі фінансові труднощі, тому потрібно з розумом поставитися до розтрат.

  Потрібно навчитися не метушитися по дрібницях і знайти спокій. Інакше конфліктів на роботі і в особистому житті не уникнути. Проблем зі здоров'ям у Щурів не передбачається. Але це не означає, що можна пускатися у всі тяжкі. Звичний ритм життя і трохи спорту - і тіло гарне, і нерви не напружені.

  © DepositPhotos

 2. Гороскоп для Бика
  Народжені в рік Бика мають всі якості цієї тварини - силу, здатність долати будь-які труднощі, відповідальність і методичність. Бик іноді може бути вимогливим і зарозумілим. У рік жовтого земляного Собаки Бикові потрібно підготуватися до сюрпризів. Вони будуть тільки приємними: нові приємні і корисні знайомства, події і можливість налагодити особисте життя.

  Собака відрізняється дружелюбністю, тому бикам необхідно навчитися йти на компроміси і стати більш стриманим, адже робочий рік буде досить напруженим. Але за ці зусилля їх чекають винагороду у вигляді підвищення. Не варто вже повністю віддаватися кар'єрі - відпочивати потрібно добре. Рік Собаки не обіцяє ніяких проблем з фізичним здоров'ям, проте через напруженої роботи може постраждати нервова система. Йога та спокійна музика - твої найкращі супутники в цьому році.

  © DepositPhotos

 3. Гороскоп для Тигра
  Люди, народжені в рік Тигра, чутливі, знаходяться в гармонії зі своїми емоціями. Вони вкрай впевнені в собі. У 2018 році їх чекає заслужений шикарний відпочинок і нові враження. Тигри заведуть нові знайомства, які перевернуть їхнє життя з ніг на голову. Завдяки цьому, цей знак стане спокійніше і прихильнішими.

  В роботі Тигрів чекає кар'єрний ріст, який позитивно позначиться на їх фінансовому становищі. Також одиноким представникам знака нарешті вдасться знайти пару, а ось тих, у кого налагоджена особисте життя, чекає поповнення в родині. Здоров'я міцних Тигрів також не підведе. Вони будуть сповнені енергії весь рік.

  © DepositPhotos

 4. Гороскоп для Кролика (Зайця)
  Народжені під ці знаком створені для любові. Вони ласкаві і приємні в спілкуванні, ввічливі і виховані. Собака буде захисницею Кроликів, тому їх чекає дуже вдалий рік. У кар'єрі буде тільки зростання, але тільки якщо вони будуть діяти за правилами Собаки: без обману і з благими намірами заробляти на життя.

  Чим щедріше виявиться людина, народжена в рік Кролика, тим більше матеріальних благ і приємних вражень до нього повернеться. Можливо, бурхливий роман закінчується не менше яскравою весіллям. Ось тільки здоров'я Кролям варто поберегти, щоб сил і енергії вистачало на все звершення.

  © DepositPhotos

 5. Гороскоп для Дракона
  Дракони чарівні і сповнені енергії. Їх відрізняє наявність таланту і розуму. Недолік - зайвий перфекціонізм. 2018 рік стане випробуванням на міцність - в роботі чекають відповідальні завдання і нові складні виклики, з якими Дракон впорається. Одиноким представникам не варто сильно переживати і витрачати багато сил на пошуки другої половинки - краще насолодитися холостяцьким життям і відкриватися на повну, адже не довго залишилося на волі бігати.

  Щоб рік приніс радість і відносини з оточуючими не постраждали, варто приділити увагу своїй здатності до самоорганізації і більш уважно ставитися до виконання взятих на себе зобов'язань.Тим, у кого є пара, Жовта Собака подарує взаєморозуміння і спокій. У рік Собаки Драконам варто зайнятися здоров'ям - не забувати ходити на профілактичні огляди, щоб ніякої недуга не був страшним.

  © DepositPhotos

 6. Гороскоп для Змії
  Змії дуже мудрі. Вони - глибокі мислителі. Великі зміни для Змій в 2018 році не очікується. Але в їх житті буде стільки маленьких приємних дрібниць, які будуть радувати кожен день. Стабільний дохід, міцні відносини, приємне спілкування - це справжнє щастя.

  У рік Собаки не рекомендується реалізовувати грандіозних планів в кар'єрі. Краще притримати на рівні вже наявні досягнення. Здоров'ю Змій можна позаздрити, але ось про правильне харчування забувати не варто.

  © DepositPhotos

 7. Гороскоп для Коні
  Коні - це люди, які люблять працювати, але є поганими командними гравцями. Собака є компаньйоном Коні, тому 2018 рік має бути везучим. Якщо докласти трохи зусиль в роботі, що для них нескладно, то вони окупляться з лишком. Всі цілі будуть досягнуті, а фінансове становище ... Загалом, купуй гаманець побільше!

  Ось тільки потрібно приділити більше часу ставленням.Через надмірне поглинання роботою, друга половинка могла охолонути через нестачу уваги. Ніяких погіршень в плані здоров'я представникам знака не потрібно боятися.

  © DepositPhotos

 8. Гороскоп для Кози (Вівці)
  Кози - чарівні і симпатичні люди, хоча почуття виявляють досить стримано і люблять поскаржитися на життя. Як і для всіх знаків, доброзичлива Собака підготувала безліч позитивних емоцій. Ось тільки не треба сильно розслаблятися на роботі, заздрісні колеги так і чекають, де можна зрушити Козу з місця. А в цілому робота буде досить результативною.

  Проблем зі здоров'ям у цього знака виникнути не повинно. А ось в справах амурних пора навести порядок. Досить стримувати порив своїх почуттів і помічати недоліки у своєї половинки. Більше ласкавих слів, і в стосунках пануватиме гармонія.

  © DepositPhotos

 9. Гороскоп для Мавпи
  Мавпи здатні привернути до себе увагу. Вони енергійні, розумні і балакучі і володіють хорошим почуттям гумору. Рік Собаки для Мавп буде дуже активним: вони будуть ефективні в професійній сфері і вкрай результативно контактувати з партнерами і колегами. Головним завданням для представників знака буде не втратити запал і не лінуватися завчасно. Приголомшливий успіх все ж потребують певних зусиль з їхнього боку.

  Також буде багато романтичних знайомств. Тому тим, хто одружений, потрібно тримати себе в руках і не вигадати проміняти міцні відносини на швидкоплинне захоплення. Представникам цього знака не варто сильно нервувати, щоб не зіпсувати здоров'я.

  © DepositPhotos

 10. Гороскоп для Півня
  Півні надзвичайно працьовиті і люблять бути в центрі уваги. У їхньому товаристві відчуваєш себе легко і невимушено. Визнання, яке Півні отримали в році, що минає, залишить їм хорошу платформу для розвитку. 2018 рік виявиться для них яскравим і успішним. Однак не варто розслаблятися: щоб утримати позиції і не знизити темпу зростання Півня доведеться потрудитися, проявити завзятість і самодисципліну.

  А ось в любовному житті Півня належить пройти випробування на міцність: їх друга половинка може не витримати такого шаленого робочого темпу Півня і розірвати відносини. Однак впадати у відчай не варто - рік Собаки принесе нові знайомства і контакти. Щоб підтримувати здоров'я, потрібно більше відпочивати.

  © DepositPhotos

 11. Гороскоп для Собаки
  Собаки строго дотримуються своїх принципів чесності і справедливості, а також володіють творчими навичками вирішення проблем.Для них настає по-справжньому хороший період, адже саме вони виявляться під зоряним заступництвом. Щастя, радість, успіхи і вдалі збігу обставин - Собаки можуть розраховувати на справжні подарунки від долі. Успіх чекає і в фінансових справах, і в особистому житті, і в чисто побутові дрібниці.

  Так само успішні будуть і представники творчих професій - вони придбають довгоочікуване визнання і прибуток. Здоров'я навіть не думає підводити Собак - воно буде міцніти з кожним днем ​​і надавати сил для нових починань.

  © DepositPhotos

 12. Гороскоп для Кабана
  Такі люди є чудовими компаньйонами і партнерами. Спокійним і ставний Кабанам 2018 рік обіцяє безліч подарунків долі. Складатися буде все, за що б представники знака не взялися. Тільки лінь і нерішучість можуть зіграти з ними злий жарт і позбавити безлічі можливостей, приготованих для них наступаючим роком.

  Відносини бут стабільними. Здоров'я Кабанов теж не погіршиться, проте необхідно відпочивати і дозволяти собі маленькі радості життя.

  © DepositPhotos

Розкажи нам в коментарях, в рік якої тварини ти народився. А також про те, збуваються чи у тебе астрологічні прогнози, або ти зовсім в них не віриш.

Жовта Собака повинна всіх порадувати, у що ми дуже віримо! Поділися східним гороскопом зі зі СВІМ друзями в соціальних мережах!