sneznoe.com

Стародавня індійська методика очищення легенів і продовження життя. Позбудься хвороб!Стародавня індійська методика очищення легенів і продовження життя. Позбудься хвороб! /  легкі

У записах давньоіндійських лікарів була знайдена цікава методика очищення організму. Як відомо, їжа починає перетравлюватися вже в порожнині рота, де знаходяться слинні залози. Вони виділяють продукти обміну речовин, що містяться в крові.

Слина має лужну реакцію. При ссанні або жуванні обсяг крові, що протікає через слинні залози, збільшується в 6 разів. Здійснюється прогін всієї енергії людини і всієї крові, що проходить через даний "фільтр", а також очищення організму.

Всі токсини і шкідливі речовини з організму може увібрати масло. Процедура з використанням масла допомагає поліпшити обмін речовин, зміцнити імунітет, позбавляє від радикуліту, менінгіту, фарингіту, хронічних захворювань шлунка і печінки, а також проводиться як профілактична міра. Раніше вірили, що ця методика може продовжити життя.

Як очистити легені

Спочатку потрібно виконати процедуру очищення організму (1-2 тижні), тільки потім можна переходити до чищення легких.

чистка організму

  1. Вранці натщесерце набери в рот соняшникову олію (можна кунжутне або топлене масло ДХІ, якщо є можливість дістати).
  2. Прополощи рот маслом протягом 24 хвилин.Чому саме 24? Існує 4 стихії, на очищення кожної потрібно по 6 хвилин.
  3. Сплюнь і прополощи рот відваром ромашки або шавлії.

Потім можна приступати до очищенню легенів.

чистка легких

  1. Вранці натщесерце візьми столову ложку масла в рот і зосередити його в передній частині рота. Ковтати масло не можна.
  2. Потім зроби легкий вдих протягом 7 секунд через ніс, при цьому рот повинен бути закритий. Роби дуже акуратно, щоб масло не потрапило в дихальні шляхи.
  3. Затримай дихання на п'ять секунд, в цей самий момент масло потрапляє в кров, при цьому вбирає в себе непотрібні речовини, виводячи з клітин все шкідливе і непотрібне.
  4. Видих роби протягом 10 секунд через відкритий рот. Для цього трохи підніми голову, щоб масло не пролилося.
  5. Весь процес повторюй 24 хвилини. Після закінчення чищення легких масло потрібно виплюнути.

Якщо ти будеш вести здоровий спосіб життя і проробляти цю процедуру, тоді ніякі захворювання тобі не будуть страшні.

Поділися з друзями цим способом очищення легенів і продовження життя!