sneznoe.com

Небезпека, про яку потрібно знати локшина швидкого приготування і її шкода для організму.Небезпека, про яку потрібно знати локшина швидкого приготування і її шкода для організму. / локшина

Практично всі хоча б раз в житті їли локшину швидкого приготування. Така їжа стала частиною раціону сучасної людини через брак часу. При цьому мало хто замислюється про шкоду цього продукту.

Він може вгамувати голод, Але не принесе ніякої користі організму. Ми розповімо тобі про кілька причин, чому локшина швидкого приготування не повинна бути на твоєму обідньому столі.

Локшина швидкого приготування

 1. Високий вміст натрію
  У швидкорозчинній локшині міститься глутамат натрію - харчова добавка, призначена для посилення смаку. Також є гуанілат натрію - підсилювач смаку і аромату, інозінат натрію - підсилювач смаку. Всі ці компоненти збільшують ризик розвитку гіпертонії, захворювань серця і нирок.

  Одна порція такої локшини містить більше 800 мг натрію, що наполовину більше денної норми. Глутамат натрію затримує в організмі рідина, викликає набряки і важкі напади бронхіальної астми. У деяких людей виникають головні болі після вживання цієї добавки.

 2. Перешкоджає поглинанню важливих поживних речовин
  Локшина швидкого приготування впливає на здатність організму поглинати поживні речовини з інших продуктів.

  Тому, якщо ти з'їв її, а потім через годину-дві вирішив вжити фрукти або овочі, організм не зможе повністю поглинути поживні речовини, які знаходяться в цих продуктах.

 3. Містить пропіленгліколь і трет-бутілгідрохінон
  Локшина швидкого приготування містить пропіленгліколь - рідина для збереження текстури локшини, яка використовується також в тютюновій промисловості і виробництві антифризу.

  Хоча ця харчова добавка вважається безпечною, проте вона засвоюється організмом і накопичується в печінці, нирках і серці, що може привести до серйозних проблем з цими органами.

  Також в локшині присутній антиоксидант трет-бутілгідрохінон - антиоксидант, який зберігає в цілості заправку локшини. Його ще використовують в парфумерії, при випуску лаків і смол.

 4. Містить інгредієнти, які можуть викликати рак
  Така локшина містить трансжири, які збільшують ризик розвитку атеросклерозу і раку.

Якщо локшина швидкого приготування стане частиною твого повсякденного раціону, тоді про хороше здоров'я можна забути. Найбільш небезпечний такий продукт харчування для дітей, літніх людей та вагітних жінок.

Вибирати продукти харчування потрібно відповідально. Як говорить східна мудрість: "Свою хворобу шукай на дні тарілки".

Поділися з друзями цією корисною інформацією!