sneznoe.com

Корисні вітаміни на всю зиму! Ось як потрібно правильно заморожувати фрукти і ягоди.Корисні вітаміни на всю зиму! Ось як потрібно правильно заморожувати фрукти і ягоди. / кухня

Якщо у тебе був хороший урожай фруктів в саду або ж ти купив оптову партію фруктів, відразу з'їсти все не вийде. А фрукти і ягоди - продукти примхливі, вони дуже швидко псуються. Якщо ти хочеш уникнути цього, та ще й насолодитися ними в холодну пору року, можна їх заморозити.

У тебе буде джерело вітамінів на всю зиму. заморожені фрукти і ягоди можна їсти і в свіжому вигляді, і використовувати їх при приготуванні різних йогуртів, пирогів і напоїв. "Так просто!" пропонує тобі інструкцію по правильному заморожування продуктів.

Як заморожувати фрукти

 1. Помий фрукти і ягоди.
  Мити їх необхідно в холодній воді щоб позбутися хімікатів, які можуть бути присутніми на їх поверхні. Воду з фруктів можна увібрати паперовим рушником або залишити їх трохи підсушити, щоб при заморожуванні не утворилася крижана кірка з води, що залишилася.
 2. Подрібни фрукти.
  Нарізають зазвичай великі фрукти: яблука, дині, груші та абрикоси. Полуницю, вишню, смородину різати не треба. Нарізані фрукти швидше замороження і займуть менше місця в твоєму холодильнику.
 3. Поклади фрукти на деко.
  Розмісти одним шаром на деку або обробній дошці вимиті, обсушені і нарізані фрукти. Вони не повинні торкатися один до одного, щоб не примерзнути.Поклади їх у морозильну камеру до повного заморожування.
 4. Бережи фрукти в запечатуваному пакеті.
  Замерзлі фрукти переклади в контейнер для заморозки або в задруковуваний пакет. Хорошим товаришем при заморожуванні стане вакуумний пакувальник, який видалить повітря з пакету, щоб уникнути появи неприємного запаху.

Користуйся цими порадами і насолоджуйся свіжими ягодами і фруктами цілий рік. Такий природний джерело вітамінів припаде до смаку всій твоїй родині.

Обов'язково поділися зі своїми друзями цієї чудової інструкцією по заморожування фруктів та ягід на зиму!