sneznoe.com

10 способів раз і назавжди навести порядок в холодильнику все по поличках!10 способів раз і назавжди навести порядок в холодильнику все по поличках! / кухня

Брудний, забитий під зав'язку холодильник легко перетворюється на розсадник бактерій і непотрібну річ, яка погано справляється зі своїм завданням: збереженням свіжості продуктів.

прибирання холодильника

Прибирання холодильника - це не просто питання естетики та гігієни, а й економії. Адже через хаос на полицях можна просто забути про куплених продуктах!

Йди принципом "виймаю - мою - ставлю": спочатку дістань з холодильника весь вміст, викинь те, що прийшло в непридатність, потім вимий полки і ящики, висуши їх і вже потім постав все на місце.

А як розставити продукти, Щоб холодильник став предметом зразкового порядку, покаже "Так просто!".

 1. купивши місткі пластикові контейнери, Ти забезпечиш порядок на полицях. А ще в таких ємностях продукти довше зберігаються свіжими.
 2. вказуй термін придатності тих продуктів, які зберігаються без заводської упаковки. Таким же чином маркується вже готову їжу в лотках.
 3. Такі (або подібні) підвісні кишені здорово економлять місце. Також в них можна зберігати пляшки з вином або соуси в високих ємностях.
 4. обертається піднос зручний для часто використовуваних продуктів: забезпечує швидкий доступ до всього необхідного для приготування бутерброда перед переглядом улюбленого серіалу!
 5. Завдяки такому кишені, прикріпленому до бічної стінки холодильника, дрібні пакетики з соусами або вершками ніколи не загубляться в надрах холодильника!
 6. А такі магніти - взагалі знахідка, що дозволяє досягти висот організованості! Відстежуй вміст холодильника і складай список покупок
 7. У картонних коробках зручно зберігати баночки з соусами і пляшки на дверцятах холодильника: Чи не деренчать і не перекидаються.
 8. Приготуй ароматичний спрей з оцту з лимонними корками і гілочками розмарину для регулярного прибирання. Запашне засіб не залишить неприємних запахів в холодильнику жодного шансу!
 9. Нічого їжі пропадати: постав на чільне місце коробку з написом "З'їсти в першу чергу" і заповни продуктами, у яких добігають кінця терміни придатності.

 10. Помістивши в морозилку офісні лотки-накопичувачі, Ти розпрощався з пануючим в цьому місці хаосом.

Відмінні ідеї для зберігання продуктів і організації простору, обов'язково застосую парочку у себе на кухні. Якщо тобі вони припали до душі, поділися статтею!