sneznoe.com

10 книг, після яких ти ніколи не станеш колишнім. Вони змінять твоє свідомість!10 книг, після яких ти ніколи не станеш колишнім. Вони змінять твоє свідомість! / книги

Книги мають магічну силу впливати на наше життя. 10 книг, які "Так просто!" підготував для тебе сьогодні, здатні змінити свідомість і перевернути уявлення про суспільство і людину в ньому.

це справжні літературні шедеври, Відомі у всьому світі. Книги несуть особливу смислове навантаження, але перейматися чи нею, кожен вирішує для себе.

Книги, що змінюють свідомість

 1. "Убити пересмішника", Харпер Лі
  Книга про дорослішання маленької дівчинки, її пригоди, відносинах з однолітками. У книзі розкрито проблеми виховання дітей, расизму, освіти і суспільства в цілому. Книга, яка забирає тебе далеко в дитинство.

 2. "Колиска для кішки", Курт Воннегут
  Ця книга вчить відповідальності за свої думки, відкриття і дії. Вона розповість тобі фантастичну, але в той же час лякає правдоподібну історію про небезпечний винахід, котрий поставив світ на грань катастрофи.

 3. "Повелитель мух", Вільям Голдінг
  Острів. Блакитна лагуна. Діти. Рай? Безлюдний острів. Безмежний океан. Хлопчаки без нагляду дорослих. Розколоте суспільство на прикладі маленької дитячої громади. Революція. Кровопролиття. Смерть.

 4. "Прощавай, зброє!", Ернест Хемінгуей
  Це перша книга "втраченого покоління" англомовної літератури про Першу світову, коли молоді і наївні хлопці ставали "гарматним м'ясом" і або гинули, або запеклими до межі. Про війну, де любов не має ні минулого, ні майбутнього. Про війну, про яку хочеться забути, але не можна не пам'ятати!

 5. "Сто років самотності", Габріель Гарсіа Маркес
  Цю захоплюючу історію чотирьох поколінь родини Буендіа називають книгою людського життя і енциклопедією людської любові. Габріеля Гарсіа Маркеса вдалося неможливе: вмістити в невеликій книжці мудрість і біль усього людства.

 6. "Мартін Іден", Джек Лондон
  Книга про мрію і успіху. Простий моряк, в якому легко впізнати самого автора, проходить довгий, повний поневірянь шлях до літературного безсмертя ... Але мрії непередбачувані і підступні: невідомо, коли вони збудуться і чи принесе це довгоочікувану радість ...

 7. "451 градус за Фаренгейтом", Рей Бредбері
  Пожежні, які розпалюють багаття, книги, які заборонено читати, і люди, які вже майже перестали бути людьми ... Роман Рея Бредбері - це класика наукової фантастики.

 8. "Бійцівський клуб", Чак Паланік
  Це найприголомшливіша і найскандальніша книга 1990-х.Книга, в якій вустами Чака Паланіка заговорило не просто "покоління Х", але - люди вже озлоблені, вже розгубили свої останні ілюзії.

 9. "Вчення Дона Хуана", Карлос Кастанеда
  На глибоке переконання вчителя Карлоса Кастанеди дона Хуана Матуса, мага і воїна, люди, що жили в Новому Світі десять тисяч років тому, так глибоко вивчили Всесвіт і проблеми сприйняття, що сучасна людина не здатна навіть частково уявити собі їхнє справжнє могутність.

 10. "Чапаєв і пустота", Віктор Пєлєвін
  Це перший твір у світовій літературі, дія якого відбувається в абсолютній порожнечі. Насправді воно відбувається в 1919 році в дивізії Чапаєва, в якій головний герой, поет-декадент Петро Порожнеча, служить комісаром, а також в наші дні і, як це часто буває у Пелевіна, в віртуальному просторі ...

Після прочитання цих книг ти ніколи не станеш колишнім. Вони здатні змінити твій світогляд і погляди на життя, освіту, влада, суспільство і людину в ньому.

Розкажи своїм друзям про ці твори, напевно вони теж люблять читати!