sneznoe.com

8 трюків Instagram, завдяки яким ти закохаєшся в свої фотографії!8 трюків Instagram, завдяки яким ти закохаєшся в свої фотографії! / Instagram

Instagram - безкоштовний додаток, ім'я якого зараз у всіх на слуху. Подумати тільки, в цю мережу користувачі додали вже понад 20 мільярдів фотографій! Якщо ти користуєшся цим чарівним інструментом для перегляду і публікації знімків, тобі точно знадобляться наші поради.

У Instagram можливо все: швидкий обмін фотографіями і відео, застосування незвичайних фільтрів до знімків, зручний пошук будь-яких зображень. Багато користувачів навіть заробляють на своїх акаунтах пристойні суми грошей, розміщуючи у себе рекламу ...

Прочитавши нашу статтю, ти дізнаєшся, які знімки збирають найбільше лайків, як приховати фотографії, де тебе відзначили, і як бачити більше прекрасного в своїй стрічці новин.

Фото для Інстаграма

 1. фільтри
  Завдяки незвичайним фільтрам для фотографій, Instagram завоював серця своїх перших користувачів. Все виглядає інакше, якщо підкоригувати перенесення кольорів і тіні на знімку, підправити лінію горизонту ...

  Якщо у тебе вже є улюблені фільтри, можна відсіяти ті, якими рідко користуєшся. Натисни Manage і легким рухом руки справа на панелі прибери непотрібні фільтри.

 2. невдалі фотографії
  Якщо тебе відзначили на фотографії, де ти собі не подобаєшся, не варто засмучуватися.Безглузді знімки можна приховати від сторонніх очей! Відкрий фото, натисни на своє ім'я і вибери перемикач Hide from My Profile.
 3. Більше цікавих картинок від друзів
  Вкладка Following в розділі Activity тебе дуже порадує: тут можна подивитися знімки, які сподобалися друзям. Часом тут можна знайти справжні шедеври!
 4. Історія власних лайків
  Дуже легко знайти фото, яке тобі сподобалося тиждень тому! Вкладка Photоs you've liked дбайливо зберігає твої улюблені зображення.
 5. Публікація фотографій для обмеженого кола друзів
  Розділ Direct на останньому етапі відправки дозволить тобі показати фотографію обраним користувачам Instagram! Дуже зручно, коли потрібно поділитися фотографіями після сімейних посиденьок або божевільного корпоративу.
 6. Відправка кращих знімків зі стрічки особистим повідомленням
  За численними заявками користувачів тепер Instagram пропонує і таку функцію! За допомогою третьої кнопки біля "Лайк" і "Коментувати" можна відправити вподобане зображення з стрічки одного.
 7. Якісний Інтернет для Instagram
  Для будь-якого користувача цього захоплюючого додатки дуже важлива швидкість мобільного Інтернету! Якісний і швидкий, він дозволить використовувати всі можливості Instagram без обмежень.

  Чудовою ідеєю буде підключення 4G-інтернету, який пропонують російські оператори ( "Білайн", "Мегафон" і МТС). За щільністю покриття вони успішно конкурують з європейськими операторами.

  Все-таки "Мегафон", За оцінками експертів, кращий в цій трійці! Підключивши високоякісний Інтернет, ти назавжди забудеш про виявлені проблеми, які виникають, коли немає Мережі ...

 8. Підписка на оновлення улюблених користувачів
  Ти зможеш отримувати найсвіжіші новини від улюблених користувачів, якщо знайдеш опцію Turn on Post Notifications. Вона знаходиться в контекстному меню, яке ховається за трьома крапками у верхньому правому кутку відкритої сторінки потрібного профілю.

Фільтри Toaster, Hefe, Sutro і Mayfair з тегом # безфільтра (#nofilter) - запорука того, що фотографія стане популярною. Яскраві фото, на яких переважає синій колір і багато простору, завжди знаходяться в фаворитах у користувачів!

Статистика Instagram говорить про те, що останнім часом користувачам дуже подобаються зображення з різними текстурами. Експериментуй, і ти побачиш, як різко збільшиться кількість передплатників на твоїй сторінці!

Користуйся нашими корисними порадами, відчуй себе богом Instagram!