sneznoe.com

Таємні властивості спецій. Виявляється, приправи впливають на характер людини!Таємні властивості спецій. Виявляється, приправи впливають на характер людини! / імбир

Світ спецій, повний пряних ароматів і яскравих фарб, таїть в собі безліч секретів. Крім того, що спеції покращують їжу, змінюючи її смак, запах і навіть колір, вони є біологічно активними речовинами. Спеції впливають на обмін речовин, На особливості роботи ендокринної системи, здатні полегшувати роботу деяких органів - наприклад, жовчного міхура, печінки.

Це загальновідомі факти. Дивно інше - виявляється, спеції впливають на настрій людини! Вони змінюють поведінку і психологічні реакції. Прочитай інформацію - вона допоможе тобі вибирати тільки правильні, відповідні тобі прянощі.

Спеції та емоції

 1. асафетида
  Якщо її використовувати в їжу, в твоєму характері з'явиться більше ніжності, спокою. Асафетида допоможе нормалізувати відносини з близькими родичами. Спеція дуже корисна для шкіри, розгладжує зморшки.
 2. імбир
  Ця спеція додасть тобі здатність протистояти труднощам. Імбир дає можливість перебувати весь день в бадьорому стані, знімає втому після фізичного і психічного напруження, стресу. Якщо тобі не вистачає цілеспрямованості, сміливості, рішучості, імбир - це те що треба.
 3. Куркума
  Чудова жовто-оранжева куркума розвиває в людині грунтовність, тверезу оцінку ситуації, спокій у вирішенні проблем. Вона стабілізує психіку, допомагає протистояти стресу.
 4. Чилі
  Гострий чилі допоможе тобі позбутися від суєти, грубості, необдуманих дій. Ти зможеш легко знаходити взаєморозуміння з людьми, які раніше здавалися тобі абсолютно чужими.
 5. Мускатний горіх
  Мускатний горіх розвиває рішучість у подоланні труднощів. Від більш швидкого і активного ритму життя з'явиться вільний час, мускатний горіх - хороший природний стимулятор. Зосередитися на щось важливе перестане бути для тебе проблемою.
 6. коріандр
  Покращує стійкість до негативних проявів навколишньої дійсності. Споживання в невеликій кількості дасть можливість переносити нахабних, грубих, дратівливих людей. Слід приймати в їжу людям, які працюють у важких морально-психологічних умовах.
 7. кумин
  Ця спеція дозволяє бути більш незалежним, встановлювати правильний режим дня. Вона призводить тіло і дух в тонус, так, що ти будеш робити все в два рази швидше.
 8. фенхель
  Фенхель чудово знімає гнітючу втому, ти станеш гнучкіше сприймати навколишній світ.
 9. Шамбала
  Ці прянощі збільшує м'якість в характері, тепліше стають відносини з людьми. Ти станеш добрим, ніжним, спокійним, врівноваженим, поступливим. Шамбала допомагає поліпшити сімейні відносини, зняти зайву перезбудження у дітей.
 10. Гірчиця чорна
  Якщо ти не вмієш відпочивати, то гірчиця навчить тебе цього. Вживаючи в їжу цю спецію, ти навчишся розслаблятися, краще дізнаєшся свій внутрішній світ. Допомагає тим, хто вчиться медитувати і дивитися на життя усвідомлено.
 11. кардамон
  Кардамон надає характеру здатність пробачити кривдника. Зайві покупки перестануть бути загрозою твоєму бюджету - кардамон вчить економити і не купувати те, що тобі не потрібно.
 12. каррі
  Якщо ти звик у всьому сумніватися, чи не довіряєш людям, то ця спеція допоможе тобі стати більш відкритим, щирим людиною.
 13. Калінджі
  Калінджі - спеція, яка робить погляд на світ більш оптимістичним, яскравим. Якщо тобі властиво впадати в зневіру, використовуй її в їжу.

Тепер ти знаєш про ці неймовірно корисні властивості спецій. Подумай, що б ти хотів змінити в собі, і вибери відповідну приправу. Мені підходить імбир, не дивно, що я інтуїтивно останнім часом його купую. А що любиш ти? Розкажи в коментарях, поділися досвідом своїх відносин зі спеціями.

Таємні знання стають доступними! Відправ друзям цю статтю про спеції - така інформація напевно їх зацікавить.