sneznoe.com

Особа від капучино! 4 щоденні звички, які старять шкіру і безнадійно псують обличчя.Особа від капучино! 4 щоденні звички, які старять шкіру і безнадійно псують обличчя. / хвороби

Якщо ти корінний городянин, люблячий довго дивитися телевізор і пити каву в більший кількостях, у нас для тебе погані новини. Випромінювання від екрана, погана екологія і надлишок кофеїну ще нікого не зробили молодше. Сьогодні ми розповімо тобі про найпоширеніші шкідливі звички.

Вплив шкідливих звичок

 1. Особа любителя серіалів
  Непоправної шкоди шкірі завдає тривале вивчення від екрану телевізора або комп'ютера. Під час багатогодинного перегляду улюбленого серіалу випромінюється екраном світло здатне впливати на глибокі шари шкіри, сповільнюючи тим самим вироблення колагену.

  Слід обмежити перебування біля екрану телевізора до двох годин на день. Тривалість одного сеансу не повинна перевищувати 40 хвилин, а перерва між підходами до екрану повинен тривати не менше чверті години.

 2. особа кофемана
  Люди, які вживають каву і чай в необмежених кількостях, схильні до надмірної сухості шкіри. Справа в тому, що кофеїн має сечогінний ефект. Непомітно для тебе він зневоднює організм, витягаючи з клітин воду. Крім цього кофеїн здатний підвищувати чутливість шкіри і викликати почервоніння.
 3. особа городянина
  Багато фахівців вважають, що забруднення навколишнього середовища набагато небезпечніше для шкіри, ніж випромінювання від екрану телевізора. Бруд, пил, зміг закупорюють пори, викликаючи роздратування, почервоніння і навіть акне.
 4. особа домосіда
  При відсутності фізичних навантажень підвищується рівень кортизолу в організмі, а це призводить до появи прищів, плям і вогнищ роздратування. Заняття спортом покращують кровопостачання, кров живить киснем всі органи, в тому числі і шкіру. Якщо ти не можеш виділити час на відвідування спортзалу, постарайся робити щоденну зарядку.

Бажаємо тобі здоров'я і чудового настрою! Обов'язково поділися цією важливою інформацією з друзями.