sneznoe.com

Все навколо тебе застуджені? Ця суміш для імунітету активує твої захисні сили організму!Все навколо тебе застуджені? Ця суміш для імунітету активує твої захисні сили організму! /  імбир

З настанням холодів все навколо починають хворіти простудними захворюваннями. Так не хочеться заразитися! "Так просто!" відкриває тобі секрет: щоб не підхопити противний вірус, досить приготувати корисну і приємну на смак суміш з натуральних продуктів.

Тобі знадобляться імбир, лимон і мед. Вони здатні не тільки захистити від простудних захворювань, але і підвищити імунітет всього організму в цілому. Це природні ліки піднімає життєвий тонус, дає сили для розумової і фізичної роботи. Неймовірно, але це ще і відмінне засіб для схуднення. Справжній еліксир здоров'я!

Вітамінна суміш для імунітету

складові

  • 120 г кореня імбиру
  • 4 лимонів
  • 150 мл меду

приготування

  1. Корінь імбиру очисти від шкірки, потім натри на тертці. Виклади масу в миску. Свіжі лимони очисти від шкірки, потім порежь кубиками. Виклади лимони в миску до імбирної масі.
  2. Подрібни масу блендером. Стеж за тим, щоб все перемішувалося рівномірно.
  3. Залий в миску мед. Його можна додати трохи більше, в залежності від твоїх смакових уподобань.
  4. Виклади масу в зручну банку і постав в холодильник. Чудо-суміш готова!

вживати це натуральні ліки можна по одній столовій ложці в день. Воно істотно зміцнить твоє здоров'я і дасть сили для боротьби з простудними інфекціями. Смачну суміш можна додавати в чай ​​- він буде ароматним, та й корисні властивості свої збереже.

Нехай твоє здоров'я буде міцним! Подбай про своїх близьких - поділися з ними рецептом для підвищення імунітету.