sneznoe.com

Вона випивала три чашки кави в день. Те, що сталося з її грудьми, повалило всіх у шок!Вона випивала три чашки кави в день. Те, що сталося з її грудьми, повалило всіх у шок! /  гормони

Недавні дослідження шведських учених довели, що жіночі груди має властивість зменшуватися через регулярного вживання кави. Вони провели експеримент, в якому брали участь більше 300 жінок.

Кожен день випробовувані випивали по 3 чашки кави. Надалі це стало причиною зменшення їх молочних залоз приблизно на 17%. Бюст жінок, які були байдужі до цього напою, залишився тим самим.

Чому зменшується груди

Причиною такого згубного впливу стали входять до складу кави речовини, які впливають на рівень виділення жіночих гормонів. Напій уповільнює метаболізм, і в організмі починає вироблятися менше естрогенів.

Але вчені вважають, що любителькам кави не варто засмучуватися. Адже чим менше розмір бюста, тим менше ймовірність розвитку раку грудей. Кава, навпаки, запобігає виникненню страшного захворювання.

Багато фахівців часто вибирають кави для своїх досліджень. Зовсім недавно вчені з Іспанії довели, що майже у всіх кавоварка міститься велика кількість хвороботворних бактерій.

Американські вчені, зі свого боку, прийшли до висновку, що люди, які часто вживають каву, менш схильні до самогубства. Слід пам'ятати, що не потрібно піддаватися паніці.Ця стаття всього лише попередження про те, як уважно потрібно ставитися до свого здоров'я.

Якщо ти вважаєш цю інформацію важливою, обов'язково розкажи про неї друзям! Не забудь також дізнатися про найбільш безпечному способі збільшення грудей ...